Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

TAKTO Biznes – nowa pożyczka dla firmy!

Prowadzisz działalność gospodarczą i spotkałeś się z odmową udzielenia pożyczki? Potrzebujesz dodatkowych środków na rozwój firmy bądź niespodziewane wydatki? Dobrze trafiłeś – nasz produkt finansowy stał się dostępny również dla przedsiębiorców. Dowiedz się, jakie kryteria należy spełnić, aby móc uzyskać pozabankowy kredyt dla firm o wysokości nawet 12 000 złotych, która zostanie podzielona na raty od 6 do 42 płatności.

Jak działa nowa pożyczka dla przedsiębiorcy?

Nasz najnowszy pozabankowy kredyt na firmę to oferta skierowana do przedsiębiorców, która funkcjonuje na niemal identycznych zasadach jak pożyczka dla osób prywatnych. W trakcie procesu wnioskowania o kredyty dla firm wymagamy wyłącznie standardowych informacji, takich jak wiek pożyczkobiorcy (co najmniej 22 lata) oraz wysokość udokumentowanego dochodu (minimum 1 000 złotych miesięcznie z jednego źródła).

Gwarantujemy szybki proces weryfikacyjny w formie on-line, który jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Decyzja kredytowa zapada już w ciągu 5 minut od złożenia wniosku. Nasza bezpieczna pożyczka na działalność gospodarczą zapewnia minimum formalności – weryfikacja konta bankowego odbywa się błyskawicznie, a podpisanie umowy następuje za pomocą kodu SMS.

 

Jakie warunki muszą spełnić przedsiębiorcy, aby moc ubiegać się o nasz kredyt dla firm? Podobnie jak w przypadku osób zatrudnionych na etacie, dana działalność gospodarcza musi być prowadzona przez minimum 3 miesiące. Przygotowując się do wnioskowania o pożyczkę od TAKTO musimy posiadać stosowny dokument, który będzie potwierdzał deklarowany przez nas dochód. Nasi eksperci sprawdzają również dotychczasowy historię kredytową oraz scoring klienta w najważniejszych bazach danych, takich jak BIK, BIG Erif czy BIG InfoMonitor.

Jak działa nasza nowa pożyczka dla przedsiębiorcy dla klienta Premium?

Osoby, które na przestrzeni ostatnich lat zbudowały pozytywną historię kredytową, mogą liczyć na ofertę z segmentu Premium, obejmującą m.in. możliwość szybszego pozyskania środków na wskazane konto oraz automatyczny proces udzielenia pożyczki – weryfikacja telefoniczna następuje wyłącznie w rzadkich przypadkach, w których należy wyjaśnić pewne wątpliwości.

Klienci, którzy budowali swoją historię kredytową wraz z TAKTO Finanse, nie muszą również powtórnie dokumentować swoich dochodów – jeśli dotychczasowe zarobki nie uległy zmianie, pożyczka na firmę trafi na Twoje konto jeszcze szybciej niż do tej pory.

TAKTO Finanse wierzy w Twój biznes

Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijana przez nas pożyczka dla firmy była dostępna dla jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Do grupy tej dołączyli właśnie przedsiębiorcy – niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowych pieniędzy do pilnych firmowych inwestycji czy celów prywatnych, szybki pozabankowy kredyt dla firm trafi do Ciebie  już w kilkanaście minut od wypełnienia wniosku.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem kredytowym, zawierającym wszystkie informacje na temat symulowanej wysokości rat czy długości trwania zobowiązania. Już dziś dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse i przekonaj się, że błyskawiczna pożyczka dla firmy na raty jest teraz bezpieczniejsza i szybsza niż kiedykolwiek.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni