Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Pożyczka dla najlepszych Klientów

Doceniamy
najlepszychJakie korzyści czekają na naszych najbardziej rzetelnych klientów? 

Osoby, które na przestrzeni lat wykazały się terminowością i sumiennością, mogą liczyć się z licznymi ułatwieniami, dzięki którym spłata zobowiązania będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wśród atutów naszego nowego produktu finansowego, warto wymienić m.in: 

 

1. Krótszy proces weryfikacji 

Klienci o pozytywnej historii pożyczkowej będą mogli liczyć na mniej formalności i szybsze przyznanie pożyczki. Większość zainteresowanych pożyczkobiorców nie będzie musiała czekać na weryfikację telefoniczną. Rozpatrywanie pożyczki odbędzie się automatycznie, a ewentualna rozmowa z konsultantem zostanie przeprowadzona wyłącznie w wyjątkowych przypadkach. 

 

2. Pełna kontrola nad procesem spłaty pożyczki 

Do dyspozycji klientów przekazaliśmy również nowoczesny Panel Klienta, w którym błyskawicznie znaleźć można informacje o historii i harmonogramie spłat czy zlecić uiszczenie raty poprzez szybką płatność online. Narzędzie to pozwala również wnioskować o kolejną pożyczkę bądź wakacje pożyczkowe. 

 

3. Bezpłatne wakacje pożyczkowe 

Osoby, które zdecydują się na pożyczkę na okres dłuższy niż 12 miesięcy, zyskają możliwość darmowego odsunięcia w czasie spłaty jednej raty. Możliwość ta przysługuje 1 raz na każde 12 miesięcy – decydując się na pożyczkę o maksymalnym okresie (42 miesiące), będziesz mógł sięgnąć po wakacje pożyczkowe 3 razy. 

 

Solidność popłaca, czyli postaw na TAKTO Finanse 

Naszą misją jest wychodzenie naprzeciw klientom, którzy podchodzą do podejmowanych zobowiązań w sposób rzetelny i terminowy. Należysz do tego grona? Złóż wniosek o pożyczkę w TAKTO Finanse i przekonaj się, w jaki sposób doceniamy naszych najlepszych klientów. 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ>>

Jesteśmy wiarygodni