Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Pożyczka dla najlepszych Klientów

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
40 rat
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Doceniamy
najlepszychJakie korzyści czekają na naszych najbardziej rzetelnych klientów? 

Osoby, które na przestrzeni lat wykazały się terminowością i sumiennością, mogą liczyć się z licznymi ułatwieniami, dzięki którym spłata zobowiązania będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. Wśród atutów naszego nowego produktu finansowego, warto wymienić m.in: 

 

1. Krótszy proces weryfikacji 

Klienci o pozytywnej historii pożyczkowej będą mogli liczyć na mniej formalności i szybsze przyznanie pożyczki. Większość zainteresowanych pożyczkobiorców nie będzie musiała czekać na weryfikację telefoniczną. Rozpatrywanie pożyczki odbędzie się automatycznie, a ewentualna rozmowa z konsultantem zostanie przeprowadzona wyłącznie w wyjątkowych przypadkach. 

 

2. Pełna kontrola nad procesem spłaty pożyczki 

Do dyspozycji klientów przekazaliśmy również nowoczesny Panel Klienta, w którym błyskawicznie znaleźć można informacje o historii i harmonogramie spłat czy zlecić uiszczenie raty poprzez szybką płatność online. Narzędzie to pozwala również wnioskować o kolejną pożyczkę bądź wakacje pożyczkowe. 

 

3. Bezpłatne wakacje pożyczkowe 

Osoby, które zdecydują się na pożyczkę na okres dłuższy niż 12 miesięcy, zyskają możliwość darmowego odsunięcia w czasie spłaty jednej raty. Możliwość ta przysługuje 1 raz na każde 12 miesięcy – decydując się na pożyczkę o maksymalnym okresie (40 miesięcy), będziesz mógł sięgnąć po wakacje pożyczkowe 3 razy. 

 

Solidność popłaca, czyli postaw na TAKTO Finanse 

Naszą misją jest wychodzenie naprzeciw klientom, którzy podchodzą do podejmowanych zobowiązań w sposób rzetelny i terminowy. Należysz do tego grona? Złóż wniosek o pożyczkę w TAKTO Finanse i przekonaj się, w jaki sposób doceniamy naszych najlepszych klientów. 

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ>>

Jesteśmy wiarygodni

Odpowiedzialny Pożyczkodawca Takto Finanse Takto Finanse podlega pod Ustawę o Kredycie Konsumenckim