Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy istnieje gwarantowana pożyczka dla zadłużonych?

Awaria samochodu, opóźnienie płatności od klienta czy przedłużająca się choroba to tylko kilka z dziesiątek powodów, które skłaniają nas do poszukiwania dodatkowych środków. Jednakże, szanse na uzyskanie dodatkowych środków znacząco maleją, gdy osoba wnioskująca o pożyczkę ma nieuregulowane zaległości, odnotowane w bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biura Informacji Kredytowej. Czy wiodące przedsiębiorstwa pożyczkowe mają w swojej ofercie taki produkt jak gwarantowana pożyczka dla zadłużonych?

Dlaczego gwarantowana pożyczka dla zadłużonych nie jest rynkowym standardem?

Niestety, żadne z wiodących na rynku pozabankowych przedsiębiorstw finansowych nie posiada w swojej ofercie produktu takiego jak gwarantowana pożyczka dla zadłużonych. Warto nadmienić, że w zdecydowanej większości dostępnych na rynku ofert, ewentualne zadłużenie potencjalnego klienta jest czynnikiem, który może całkowicie przekreślić szanse na pozytywnie rozpatrzenie złożonego wniosku. Trudno znaleźć jakiekolwiek cieszące się dużą renomą przedsiębiorstwo pozabankowe, w którym istniałaby gwarantowana pożyczka dla zadłużonych.

Co sprawia, że gwarantowana pożyczka dla zadłużonych nie stanowi standardowego i szeroko dostępnego produktu finansowego? Działalność firm pożyczkowych jest prowadzona zarówno w oparciu o szereg procedur wewnętrznych, jak i w zgodzie z obowiązującymi normami prawnymi, do których zaliczają się m.in. kodeks cywilny, ustawa o kredycie konsumenckim czy ustawa antylichwiarska. Gwarantowana pożyczka dla zadłużonych prawdopodobnie musiałaby wiązać się z wyższymi kosztami związanymi z ryzykiem jej udzielenia, co znacząco pogorszyłoby jej opłacalność.

Zadbaj o pozytywną historię pożyczkową

Choć gwarantowana pożyczka dla zadłużonych nie stanowi standardowego produktu firm pożyczkowych, istnieje więcej powodów, dla których warto zadbać o uregulowanie powstałych należności. Negatywna historia w bazach BIK i BIG może przynieść nam szereg trudności, związanych z zakupami na raty czy perspektywą kredytu hipotecznego – należy dołożyć wszelkich starań, aby jak najszybciej pozbyć się obciążających zapisów i cieszyć się wolnością finansową.

 


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni