Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki Katowice

Potrzebna Ci jest tania i sprawdzona pożyczka? Zastanawiasz się skąd wziąć gotówkę na remont czy rodzinny wyjazd? Sprawdź ofertę pożyczek gotówkowych od Takto Finanse.

Finansowa wygoda, czyli pożyczki – Katowice

Jeśli potrzebujesz szybko pieniędzy, koniecznie poznaj naszą ofertę pożyczek online. Katowice to jedno z większych miast naszego kraju. Na co dzień żyje w nim i pracuje ponad 100 tysięcy obywateli. Jeśli jesteś jednym nich i potrzebujesz dodatkowego zastrzyku finansowego na zakup nowej lodówki czy naprawę samochodu, koniecznie sprawdź naszą pożyczkę gotówkową.

Szybka pożyczka pozabankowa – Katowice

Zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w banku wiąże się często z koniecznością przygotowania wielu dokumentów finansowych. Niejednokrotnie czas oczekiwania na decyzję kredytową wynosi kilka dni. W Takto Finanse szanujemy Twój czas, dlatego proponujemy Ci możliwość zaciągnięcia wygodnej pożyczki gotówkowej na dowód. Bez stania w kolejkach i wypełniania dziesiątek dokumentów. Nie wymagamy żadnych zaświadczeń, wystarczy Twój dowód osobisty. Dzięki maksymalnemu uproszczeniu i skróceniu wszystkich procedur, możesz cieszyć się swoimi pieniędzmi, nawet w kilka minut.

Umowy naszych pożyczek gotówkowych są jasno skonstruowane i napisane zrozumiałym językiem Nie musisz martwić się o dodatkowe ukryte koszty. Kalkulator kredytowy, który znajdziesz na naszej stronie pozwoli Ci na dokładne obliczenie wysokości raty. Dzięki temu od samego początku wiesz, ile będziesz płacił.

 

Pożyczki dla zadłużonych – Katowice

Masz już kredyty w innych bankach? Mimo to potrzebujesz dodatkowych środków finansowych? Nasza oferta to świetny wybór. Nie musisz przedstawiać nam żadnych dokumentów czy zaświadczeń o wysokości Twoich zarobków, wystarczy Twój dowód osobisty. Pożyczka gotówkowa od Takto Finanse dostępna jest przez internet. Wystarczy, że wypełnisz nasz wniosek online lub zamówisz rozmowę z jednym ze specjalistów kredytowych.

Koniecznie sprawdź szybkie pożyczki gotówkowe od Takto Finanse!

 

Interesuję Cię szybka gotówka - pożyczka pozabankowa Katowice ? Weź pożyczkę online do 12 000 zł na 42 raty w Takto Finanse!

Katowice - Pożyczka na raty w 15 minut!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni