Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Kredyt dla zadłużonych

czy to możliwe?

Awaria lodówki, zepsuty samochód czy zalany laptop to tylko niektóre z wielu sytuacji, w których możemy potrzebować dodatkowej gotówki. Banki oraz przedsiębiorstwa finansowe dysponują szerokim wachlarzem zróżnicowanych produktów, dostosowanych do potrzeb pożyczkobiorców. Czy do kategorii tej należy kredyt dla zadłużonych? Jakie wymogi należy spełnić, aby móc uzyskać dodatkowe środki pieniężne?

 

Kredyt dla zadłużonych nie jest standardowym produktem finansowym

Osoby, które decydują się wnioskować o dodatkowe środki pieniężne, muszą spełnić szereg kryteriów finansowych. Wśród najważniejszych czynników, decydujących o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę, warto wymienić przede wszystkim wystarczająco wysoką zdolność kredytową oraz nienaganną historię zobowiązań finansowych.

Pierwszy z powyższych czynników dotyczy przede wszystkim stosunku pomiędzy wysokością miesięcznych zarobków a potencjalną ratą. Im wyższe zarobki, tym większą pożyczkę możemy otrzymać. Istotnym czynnikiem jest również źródło naszych zarobków – podmioty pożyczkowe najchętniej udzielają finansowania osobom zatrudnionym w oparciu o umowę o pracę oraz posiadaczom emerytur.

 

Drugim niezwykle istotnym warunkiem jest nienaganna historia kredytowa w bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biura Informacji Gospodarczej. Bazy te gromadzą również informacje na temat zadłużenia. Warto mieć na uwadze, że portale te zbierają informacje nie tylko na temat nieuregulowanych zaległości pożyczkowych – do baz mogą trafić również osoby, które nie opłaciły zakupów ratalnych czy umowy abonamentowej na komórkę czy telewizję kablową.

 

Dlaczego warto dbać o historię kredytową?

Obecność w bazach BIK oraz BIG stanowi czynnik, który przesądza o negatywnym rozpatrzeniu wniosku. Banki i wiodące przedsiębiorstwa pożyczkowe nie udzielają finansowania osobom o nieregulowanej historii kredytowej. Hipotetyczny kredyt dla zadłużonych musiałby zostać obwarowany wyższym oprocentowaniem, mającym wyrównać potencjalnego ryzyko pożyczkodawcy. Tak skonstruowany produkt mógłby zwiększyć ryzyko wpadnięcia w spiralę długów i stanowić podwaliny do kolejnego negatywnego wpisu w historii w bazach.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni