Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Czy kredyt na 500 plus jest możliwy?

Świadczenie 500+ jest jednym z najszerzej zakrojonych projektów prospołecznych w kraju. Szacuje się, że każdego miesiąca z programu tego korzysta około 6.5 mln dzieci do 18 roku życia. Warto pamiętać jednak, że w świetle przyjętych przez wiele instytucji finansowych ustaleń, otrzymywane na dziecko 500 złotych nie może zostać uznane za standardowy dochód.

Kredyt na 500 plus wymaga dodatkowych przychodów

Jedną z najważniejszych motywacji powstania programu 500+ była poprawa sytuacji majątkowej najuboższych rodzin z dziećmi. Przekazywane w ramach świadczenia środki nie należy zatem rozpatrywać w kategorii dodatku do pensji rodziców – otrzymywane fundusze powinny być spożytkowane wyłącznie na potrzeby dziecka.

Oznacza to, że przekazywane w ramach 500+ środki nie mogą stanowić udokumentowanego dochodu, wymaganego przy pożyczkach przez banki i przedsiębiorstwa finansowe. Warto podkreślić jednak, że uzyskanie pożyczki długoterminowej nie wymaga wysokich dochodów miesięcznych – uzyskanie finansowania od TAKTO Finanse jest możliwe już od 500 zł udokumentowanych dochodów miesięcznie.

Kredyt na 500 plus jest zbędny – postaw na ofertę TAKTO Finanse

Tworząc nasz produkt finansowy, opiewający na maksymalnie 12 000 złotych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby był on dostępny dla jak największy liczby zainteresowanych Klientów. Aby tego dokonać, ustaliliśmy minimalny próg wynagrodzenia na pułapie 500 zł dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony i określony, którzy są zatrudnieni co najmniej 3 miesiące, a podpisana umowa opiewa na minimum. Podobne warunki dotyczą również osób, świadczących pracę w oparciu o umowę zlecenia.

Dbamy o jakość oferowanych przez nas produktów finansowych. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Przedsiębiorstw Finansowych i przestrzegamy ustalonych Zasad Dobrych Praktyk. Pilnujemy, aby nasze umowy nie posiadały niejasnych zapisów i ukrytych kosztów. Już dziś zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i przekonaj się, że kredyt na 500 plus można zastąpić legalną pożyczką o niskich wymaganiach.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni