Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pilna pożyczka dla zadłużonych – czy można ją dostać?

Aktualne statystyki pokazują, że aż 24% Polaków nie posiada obecnie żadnej poduszki finansowej. Kolejne 11% osób ma oszczędności rzędu 1000 złotych. W sytuacji, gdy nie posiadamy odpowiedniego bufora finansowego, nawet niewielki z pozoru wydatek może okazać się barierą nie do przejścia. Sytuacja komplikuje się dodatkowo w momencie, gdy potencjalny pożyczkobiorca posiada nieuregulowane zobowiązania z przeszłości. Czy pilna pożyczka dla zadłużonych to często spotykany produkt finansowy w firmach pożyczkowych?

Czy pilna pożyczka dla zadłużonych jest możliwa?

Zdecydowana większość rzetelnych przedsiębiorstw finansowych rozpatruje wnioski pożyczkowe w oparciu o dwa fundamentalne wskaźniki – zdolność kredytową oraz obecność pozytywnych wpisów w historii kredytowej. Zarówno jedno, jak i drugie kryterium są niezwykle istotne, mają bowiem kluczowy wpływ na decyzję o udzieleniu bądź odmowie przyznania wnioskowanych środków.

Czy można poprawić swoją zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa to czynnik, który jest w dużym stopniu zależny od pożyczkobiorcy. Osoba szukająca niezbędnej pożyczki może samodzielnie określić interesującą ją liczbę rat – wydłużenie czasu trwania zobowiązania pozwala nam obniżyć wysokość raty. Rozwiązanie to jest nieocenione w przypadku osób, które nie byłyby w stanie spłacić miesięcznej lub dwumiesięcznej chwilówki.

Czy osoba zadłużona może dostać pożyczkę?

Niestety, obecność nieuregulowanych zobowiązań, które trafiły do baz danych Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej może stanowić najważniejszą przyczynę odmowy pożyczki. Niemal wszystkie największe przedsiębiorstwa pożyczkowe nie udzielają finansowania osobom posiadającym negatywne wpisy w powyższych bazach.

Warto mieć również na uwadze, że odmowa udzielenia pożyczki to tylko jedna z negatywnych konsekwencji, jakie wiążą się z posiadaniem wpisów na temat przeszłego zadłużenia. Tego rodzaju adnotacje mogą przesądzić o rozpatrzeniu szeregu pomniejszych planów finansowych (np. zakupów na raty), jak i uniemożliwić realizację tych najbardziej dalekosiężnych planów, takich jak uzyskanie kredytu hipotecznego.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni