Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka dla samotnej matki – jakim warunkom podlega?

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty finansowe naszej firmy były dostępne dla jak najszerszego grona klientów. Opracowane przez nas pożyczki cechują się dużą elastycznością, dzięki czemu pozostają w zasięgu również tych osób, które znajdują się obecnie w trudnej sytuacji finansowej. Jakie parametry może posiadać bezpieczna pożyczka dla samotnej matki od TAKTO Finanse?

Pożyczka dla samotnej matki podlega standardowym zasadom

Warunki, na jakich udzielana jest pożyczka dla samotnej matki, niczym nie różnią się od parametrów pożyczkowych dla innych klientów. Nadrzędną rolę przy weryfikacji otrzymanego wniosku pożyczkowego pełnią wysokość uzyskiwanych dochodów, forma zatrudnienia czy brak negatywnych wpisów w historii kredytowej. Informacje na temat byłych zobowiązań są gromadzone przez Biuro Informacji Kredytowej czy rozmaite Biura Informacji Gospodarczej, takiej jak BIG InfoMonitor czy ERIF.

W sytuacji, gdy deklarowane przez wnioskodawczynię dochody uprawniają ją do otrzymania pożyczki, będzie mogła ona liczyć na rozpatrzenie wniosku w ciągu kilku minut od jego przesłania. Równie szybko nastąpi samo przekazanie środków – transfer wnioskowanej kwoty na wskazane konto może nastąpić już w ciągu 15 minut od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Dlaczego pożyczka dla samotnej matki to oferta w sam raz dla Ciebie?

Od lat nieustannie pracujemy nad oferowanym przez nas produktem finansowym, aby uczynić go bezpiecznym dla osób o niższych dochodach. Nasza długoterminowa pożyczka na raty może zostać podzielona na okres od 6 do aż 42 miesiące, co pozwala swobodnie określać interesującą nas wysokość miesięcznej raty.

Co więcej, osoby o nienagannej historii kredytowej, które terminowo spłacały poprzednie zobowiązania, mogą liczyć na szereg preferencyjnych udogodnień, takich jak całkowicie bezpłatne wakacje kredytowe. Możliwość nieodpłatnego przesunięcia w czasie nadchodzącej płatności to rozwiązanie, które okaże się nieocenione w podbramkowej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się, czy pożyczka dla samotnej matki od TAKTO Finanse spełni Twoje oczekiwania? Zapoznaj się z naszym kalkulatorem kredytowym i zobacz, w jaki sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom każdego potencjalnego pożyczkobiorcy.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni