Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online

 

Szacuje się, że niemal co czwarty Polak nie posiada obecnie żadnych oszczędności. Osoby te mogą napotkać na problemy z opłaceniem nawet niewielkich pozornie wydatków. Sprawa komplikuje się w momencie, gdy brak oszczędności wiąże się z zaległym zadłużeniem i brakiem zdolności do zaciągnięcia pożyczki. Czy pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online stanowią często spotykany produkt finansowy?

 

Pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej online – czy może je dostać?

Brak nieuregulowanych zobowiązań w historii kredytowej oraz wymagana zdolność kredytowa na odpowiednim poziomie to bez wątpienia dwa najważniejsze kryteria uzyskania dodatkowych środków z pozabankowego przedsiębiorstwa pożyczkowego. Zarówno niespłacone długi, jak i brak zdolności kredytowej są czynnikami dyskwalifikującymi, które uniemożliwiają nam skorzystanie z ofert wszystkich wiarygodnych pożyczkodawców.

Co zrobić, gdy masz nieuregulowane zobowiązania?

Odnotowane w bazach Biura Informacji Kredytowej oraz Biura Informacji Gospodarczej zaległe zadłużenie to poważny problem. Warto mieć na uwadze, że tego typu zapisy rzutują negatywnie nie tylko na szansę zdobycia długoterminowej pożyczki pozabankowej. Negatywne wpisy w bazach zamykają przed nami cały szereg możliwości związanych m.in. z zakupami w systemie ratalnym czy planowanie dalekosiężnych wydatków, takich jak kredyt hipoteczny.

 

Czy możesz zwiększyć swoją zdolność kredytową?

W przeciwieństwie do odnotowanych w bazach danych zaległości z opłacaniem zobowiązań, o których piszemy więcej na naszym blogu, zdolność kredytowa jest czynnikiem, na który mamy bezpośredni wpływ. Osoby, które nie mogą otrzymać wymarzonej pożyczki ze względu na zbyt niską zdolność kredytową, mogą podzielić planowane zobowiązanie na dłuższy okres – z pomocą może przyjść wówczas oferta opracowana przez TAKTO Finanse, która zapewnia bardzo dużą swobodę w określaniu czasu kredytowania, wynoszącym od 6 do aż 42 raty.

Należy mieć również na uwadze, że bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na naszą zdolność kredytową jest źródło naszych zarobków. Osoby, które osiągają wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony, emeryturę bądź rentę, mają wyższą szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni