Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 12 miesięcy – dlaczego warto na nią postawić?

Zastanawiasz się nad podjęciem pożyczki pozabankowej, która pozwoli Ci spłacić podjęte zobowiązania bez obaw o kondycję domowego budżetu? Szukasz oferty zapewniającą niezbędną elastyczność finansową? Pożyczka na 12 miesięcy opracowana przez TAKTO Finanse może okazać się rozwiązaniem, którego szukasz. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na naszą ofertę?

Szybka pożyczka na 12 miesięcy to produkt dopasowany do Twoich potrzeb

Awaria samochodu, zalany laptop czy zepsuta lodówka to tylko niektóre z okoliczności, które mogą zmusić nas do sięgnięcia po dodatkowe środki finansowe. Jeśli nie jesteśmy w stanie pokryć niezbędnych wydatków z własnych oszczędności, z pomocą może nam przyjść ekspresowa pożyczka na 12 miesięcy – produkt finansowy, który jesteśmy w stanie z łatwością dopasować do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

W przeciwieństwie do często spotykanych chwilówek, zobowiązanie długoterminowe zapewnia nam niemal nieograniczone możliwości dostosowania danej pożyczki do własnych potrzeb. Uregulowanie zobowiązania nie wymaga od nas uzbierania całej wymaganej kwoty na przestrzeni 30 lub 60 dni. Pożyczka na 12 miesięcy pozawala nam obniżyć miesięczną ratę, dzięki czemu staje się ona znacznie mniej wymagająca dla naszego domowego budżetu. Co więcej, pozwala nam wyeliminować ryzyko wpadnięcia w spirale długów, czyli sytuacji, w której jedna pożyczka jest opłacana za pomocą drugiej.

Czy pożyczka na 12 miesięcy może być oferowana na preferencyjnych warunkach?

Marka TAKTO Finanse wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Nieustannie pracujemy nad tym, aby opracowana przez nas oferta pożyczkowa mogła dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych klientów. Aby wynagrodzić rzetelnych pożyczkobiorców, zdecydowaliśmy się uruchomić kampanię „Doceniamy najlepszych”, która zapewnia preferencyjny produkt finansowy tym klientom, którzy posiadają nienaganną historię kredytową w BIK oraz BIG.

Rzetelni klienci mogą liczyć na niższą ratę, możliwość wakacji kredytowych czy uproszczone procedury wnioskowania o kolejne finansowanie. Zapoznaj się z naszym kalkulatorem finansowym, określ interesującą Cię kwotę i przekonaj się, dlaczego warto skorzystać z usług TAKTO Finanse.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni