Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 12 rat – kto powinien z niej skorzystać?

Oferta pożyczka TAKTO Finanse jest bardzo elastyczna – dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas środki były dostępne dla jak największej liczby potencjalnych pożyczkobiorców. Nasi klienci mają wpływ zarówno na wysokość zaciąganej pożyczki, jak i liczbę oraz wysokość rat. Czym sugerować się podczas określenia parametrów pożyczki? Do kogo skierowana jest pożyczka na 12 rat? Poniżej prezentujemy kilka rad, które pomogą dobrać odpowiednie warunki umowy.

Pożyczka na 12 rat, czyli jak liczba płatności wpływ na warunki pożyczki?

Standardowy, długoterminowy produkt finansowy od marki TAKTO może opiewać na kwotę od 1 000 do aż 12 000 złotych. Spłata zaciągniętej kwoty rozkłada się w czasie na okres od 6 do 42 miesiące. W jaki sposób liczba wybranych rat wpływa na wysokość miesięcznej płatności? Wykonaj podstawowe kalkulacje i zobacz, która z dostępnych opcji okaże się najlepiej przystosowana do możliwości Twojego domowego budżetu.

Pożyczka na 6, 12 czy 42 raty?

Umowa pożyczkowa na najkrótszy możliwy czas to doskonały wybór dla osób, którym zależy przede wszystkim na najniższych kosztach udzielenia pożyczki. Rozłożenie zobowiązania na możliwie najmniejszą liczbę rat pozwala wygenerować długofalowe oszczędności, które będziesz mógł przeznaczyć na dowolny cel.

 

Pożyczka na 42 miesiące, czyli maksymalny okres finansowania w firmie TAKTO, to najlepsze rozwiązanie dla osób dążących do możliwie najniższej raty miesięcznej. Decydując się na rozłożenie podjętego zobowiązania na możliwie najdłuższy okres, zyskamy lepszą kontrolę nad naszym domowym budżetem, dzięki czemu będziemy w stanie przygotować się na niespodziewane wydatki.

 

Kto powinien zdecydować się na rozwiązanie pośrednie, jakim jest pożyczka na 12 rat? Oferta ta z pewnością spełni oczekiwania osób, szukających kompromisu pomiędzy wysokością miesięcznej raty a całkowitymi kosztami pożyczki. Chcesz zobaczyć, jakie koszty wygeneruje wybrana pożyczka na 12 rat? Zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i poznaj wszystkie kluczowe parametry potencjalnej pożyczki. Zapraszamy do kontaktu.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni