Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 18 miesięcy od TAKTO Finanse

Pożyczka na 18 miesięcy to wygodna pomoc finansowa, która dzięki rozłożeniu zobowiązania na kilkanaście rat – nie obciąża nadmiernie domowego budżetu. Dodatkowa gotówka może się przydać w wielu momentach życia – sprawdź, kiedy warto po nią sięgnąć, jakie warunki należy spełniać i co wyróżnia produkt oferowany przez przedsiębiorstwo TAKTO Finanse.

 

Na co warto przeznaczyć pożyczkę na 18 miesięcy?

Pożyczka na 18 miesięcy potrafi uratować z wielu życiowych kryzysowych sytuacji, ale po pomoc finansową możemy sięgnąć również wówczas, gdy planujemy nową inwestycję lub brakuje nam środków do spełnienia marzenia. Jakie są najczęstsze powody zaciągania pożyczek w Polsce?

 

Potrzeby naszych klientów są różne, dlatego przygotowaliśmy elastyczną ofertę, która dopasuje się do Twoich celów. Możesz sięgnąć po pomoc w wysokości od 1 do nawet 12 tysięcy złotych. Warto podkreślić, że pożyczka na 18 miesięcy od TAKTO Finanse to ratalna forma wsparcia, która nie tylko zapewnia spokój materialny, ale również bezpieczna spłatę zadłużenia – oddajesz małą część kwoty, raz w miesiącu po wypłacie.

 

Pożyczka na 18 miesięcy – warunki ubiegania się

Chcąc pożyczyć pieniądze w banku niezbędne jest podanie celu ubiegania się po pomoc, niektóre firmy wymagają również zaświadczenia od pracodawcy, a formalności musisz dopełnić pojawiając się osobiście w placówce. W TAKTO Finanse stawiamy na wygodę klientów, dlatego oferujemy pożyczkę na 18 miesięcy przez internet.

Akceptujemy różne źródła dochodu, m.in.:

  

Komfortowa i bezpieczna pożyczka na 18 miesięcy od TAKTO Finanse

Obawiasz się, że pożyczka na 18 miesięcy zaciągnięta przez internet może wiązać się z niebezpieczeństwem utraty Twoich danych osobowych czy oszustwem? Ostrożność w sieci to bardzo dobra cecha, na szczęście sięgając po ofertę od TAKTO Finanse nie masz się czym martwić.

Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, otrzymaliśmy również wiele wyróżnień branżowych m.in. Odpowiedzialny Pozyczkodawca czy Certyfikat Audytu Etycznego – to oznacza, że zawsze zachowujemy się fair, a nasze umowy są przejrzyste i nie zawierają haczyków czy ukrytych opłat.

Poznaj szczegóły oferty, skorzystaj z bezpiecznego finansowania w postaci pożyczki na 18 miesięcy i zapewnij sobie spokój finansowy na długi czas.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni