Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 2000 zł w TAKTO Finanse

Niestety, nie wszystkie wydatki można przewidzieć. Nadprogramowe koszty, związane z naprawą samochodu czy wymianą zepsutej lodówki na nową, mogą łatwo wywrócić domowy budżet do góry nogami. Aby rozwiązać ten problem, warto zastanowić się nad podjęciem wygodnego do spłaty zobowiązania, takiego jak pożyczka na 2000 zł od TAKTO Finanse.

Dlaczego pożyczka na 2000 zł powinna być długoterminowa?

Na rynku pożyczek pozabankowych nie brakuje podmiotów, które udzielają finansowania krótkoterminowego. Firmy, oferujące tzw. chwilówki, zapewniają konsumentów o niskich odsetkach i znikomych kosztach uzyskania finansowania. Warto pamiętać jednak, że pożyczki krótkoterminowe opiewają najczęściej na okres jednego miesiąca.

Czas ten może jednak okazać się niewystarczający do spłaty podjętego zobowiązania. Na kłopoty z terminową spłatą mogą napotkać zwłaszcza te osoby, których miesięczny budżet jest znacznie ograniczony przez stałe, cykliczne wydatki. Koszty, związane z wynajmem mieszkania czy opłatami za media mogą sprawić, że terminowe uregulowanie podjętej pożyczki stanie się bardzo trudne.

Pożyczka na 2000 zł od TAKTO Finanse stanowi rozwiązanie tego problemu. To produkt finansowy, który zakłada podzielenie użyczanej kwoty na 42 niskie raty, które bez problemu będzie można wdrożyć do domowego budżetu.

Pożyczka na 2000 zł i nie tylko

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt finansowy był dopasowany do potrzeb wszystkich potencjalnych Klientów. Pożyczka na 2000 zł nie jest jedynym wariantem, czekającym na przyszłych pożyczkobiorców – nasza oferta zaczyna się już od 1000 zł, obejmując maksymalnie aż 12 000 zł. Tak szeroki zakres pożyczek sprawia, że każdy wnioskodawca bez trudu dobierze interesującą go kwotę.

TAKTO Finanse przywiązuje najwyższą wagę do wzorowej obsługi swoich Klientów. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i przestrzegamy opracowanych przez ZPF Zasad Dobrych Praktyk – nasze umowy są przejrzyste, zrozumiałe i pozbawione niejasnych zapisów oraz ukrytych kosztów. Jesteś ciekaw, co możemy Ci zaproponować? Skontaktuj się z naszymi specjalistami.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni