Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 3000 zł od TAKTO Finanse

Szukasz oferty, która pozwoli Ci błyskawicznie uporać się z niespodziewanymi wydatkami jak awaria auta czy zatopiony telefon? Dostępne na rynku chwilówki nie mają wystarczająco wysokiego limitu? Pożyczka na 3000 zł od naszej firmy to doskonałe rozwiązanie na niespodziewane wydatki. Dlaczego warto skorzystać z oferty od TAKTO Finanse?

Pożyczka na 3000 zł w niskich ratach

Doskonale wiemy, że jednorazowa spłata kilku tysięcy złotych może stanowić poważne wyzwanie dla domowego budżetu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza pożyczka na 3000 zł była dostępna dla jak najszerszego grona zainteresowanych Klientów. Umowa pożyczkowa w TAKTO Finanse ma charakter długoterminowy – podjętą kwotę spłaca się w aż 40 niskich, miesięcznych ratach, dzięki czemu harmonogram spłaty bez trudu wkomponuje się w nawet najbardziej napięty domowy budżet.

Opracowana przez nas pożyczka na 500 zł skierowana jest do każdej osoby, która nie posiada negatywnych adnotacji w historii kredytowej, a jej miesięczny dochód przekracza 500 złotych. Jeśli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze mogą trafić na Twoje konto już w ciągu 15 minut! Pożyczka na 3000 złotych to doskonale rozwiązanie w nagłych sytuacjach, kiedy dodatkowe środki są potrzebne jeszcze tego samego dnia.

Dlaczego warto postawić na TAKTO Finanse?

Pożyczka na 3000 zł to niejedyny wariant finansowania, oferowany przez naszą firmę. Produkty finansowe TAKTO mogą opiewać na kwoty od 1000 do aż 12 000 zł, dzięki czemu każdy pożyczkobiorca bez trudu dobierze interesujący go wariant. Co więcej, decydując się na ofertę TAKTO Finanse zyskasz pewność, że umowa nie zawiera niejasnych zapisów i ukrytych kosztów.

Nasza firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce – organizacji zrzeszającej firmy pożyczkowe, które postępują zgodnie z opracowanymi przez ekspertów Zasadami Dobrych Praktyk. Jesteśmy również dumnymi posiadaczami certyfikatu Audytu Etycznego, który poświadcza zgodność naszych wewnętrznych procedur z przepisami polskiego prawa. Zapoznaj się z naszym kalkulatorem finansowym i przekonaj się, że pożyczka na 3000 zł może być tańsza niż myślisz!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni