Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 36 miesięcy na dowolny cel

Pożyczka na 36 miesięcy to ratalna forma pomocy, która nie obciąży nadmiernie domowego budżetu i zapewni komfort finansowy przez dłuższy czas. W jakich sytuacjach warto sięgnąć po pomoc gotówkową, jakie warunki należy spełniać i co wyróżnia produkt od TAKTO Finanse?

 

Pożyczka na 36 miesięcy – kiedy może się przydać?

Pożyczka n 36 miesięcy może zostać przeznaczona na co tylko chcesz. Specjaliści finansowi z firm pozabankowych – w przeciwieństwie do instytucji bankowych, nie muszą znać powodów ubiegania się o pomoc. Najczęstsze przyczyny sięgania po pomoc gotówkową to m.in.:

Warto podkreślić, że pożyczka na 36 miesięcy to zobowiązanie, które łatwo włączyć do budżetu domowego. Duża ilość rat gwarantuje niskie stawki comiesięcznej spłaty.

 

Warunki ubiegania się o pożyczkę na 36 miesięcy

Każda firma pożyczkowa posiada własne zasady dotyczące udzielania pożyczek na 36 miesięcy. W TAKTO Finanse stawiamy na dużą elastyczność i dopasowanie oferty do przyszłych dłużników. Podstawowe warunki, jakie należy spełniać to m.in.:

TAKTO Finanse to firma, która jest zrzeszona w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co daje gwarancję braku ukrytych kosztów, przejrzystych warunków finansowania oraz respektowania etycznych zasad w stosunku do klientów.

 

Komfortowa pożyczka na 36 miesięcy od TAKTO Finanse

Pożyczka na 36 miesięcy od TAKTO Finanse to możliwość otrzymania dodatkowych środków o maksymalnej wartości 12 tysięcy złotych. Nasz produkt finansowy jest dostępny przy zachowaniu minimum formalności. Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną, zaznaczysz interesującą Cię kwotę oraz preferowaną liczbę rat, a następnie prześlesz podstawowe dokumenty. Umowę podpiszemy za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub kuriera, który dostarczy wymagane papiery pod wskazany adres.

Po zaakceptowaniu wniosku otrzymasz swoją pożyczkę na 36 miesięcy nawet w 15 minut. Nie czekaj i rozwiąż swoje problemy finansowe kilkoma kliknięciami myszy!


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni