Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Zależy Ci na niskiej racie? Pożyczka na 42 miesiące to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie!

Szukasz bezpiecznego produktu finansowego, którego spłatę będzie można podzielić na długi czas? Pragniesz dołożyć wszelkich starań, aby zachować jak największą płynność finansową? Pożyczka na 42 miesiące od TAKTO Finanse to oferta, którą bez trudu będziesz mógł uwzględnić w domowym budżecie. Zapoznaj się z opracowanym przez nas wariantem finansowania i poznaj korzyści, związane z wyborem finansowania długoterminowego.

Pożyczka na 42 miesiące zaczyna się od kilkudziesięciu złotych

Najważniejszą korzyścią, jaką niesie ze sobą pożyczka na 42 miesiące, jest bardzo niska wysokość pojedynczej raty. W zależności od wysokości wnioskowanej kwoty, wartość miesięcznego zobowiązania może wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. W przeciwieństwie do popularnych na rynku chwilówek, pożyczkobiorca nie musi martwić się koniecznością spłaty całej podjętej sumy w ciągu jednego miesiąca.

Zobowiązanie długoterminowe jest szczególnie korzystne dla osób, których miesięczny, domowy budżet jest obciążony wieloma kosztami stałymi, takimi jak koszty najmu czy cyklicznych rachunków. Pożyczka na 42 miesiące, rozkładająca podjętą kwotę na kilkadziesiąt pomniejszych rat, zaczyna się już od ponad 50 złotych na miesiąc – tak niska wysokość zobowiązania sprawia, że na ofertę tego rodzaju mogą zdecydować się również osoby o niskich dochodach oraz niepracujące na pełen etat.

Od 1 000 do 12 000 zł – pożyczka na 42 miesiące o wysokim limicie

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pożyczka na 42 miesiące była dostępna dla Klientów o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Udzielamy finansowania w wysokości od 1 000 do aż 12 000 złotych, które doskonale sprawdza się zarówno przy pomniejszych wydatkach, jak i bardziej kosztownych inwestycjach.

Jesteś ciekaw, ile będzie kosztować Cię pożyczka na 42 miesiące w TAKTO Finanse? Zapoznaj się naszym kalkulatorem pożyczkowym i zobacz, ile wynosi miesięczna rata na nasz produkt finansowy – bez ukrytych kosztów i niejasnych zapisów.   


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni