Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 6 rat – kiedy warto na nią postawić?

 

Nasza firma specjalizuje się w oferowaniu pożyczek długoterminowych, których okres spłaty może wynosić od 6 do 42 miesiące. Możliwość swobodnego wyboru okresu obowiązywania pożyczki pozwala w pełni dopasować spłatę do swoich możliwości finansowych. Do kogo skierowana jest pożyczka na 6 rat, a kto powinien rozważyć ofertę opiewającą na dłuższy czas?

 

Pożyczka na 6 rat cechuje się najniższymi kosztami dodatkowymi

Okres obowiązywania pożyczki pozabankowej ma kluczowy wpływ na dwa parametry – wysokość miesięcznej raty oraz całkowitą wysokość kosztów okołopożyczkowych. Im dłuższy okres umowy, tym mniej będzie wynosić miesięczna opłata, nieco większe będą jednak ponoszone koszty odsetkowe.

Oferowana przez nas pożyczka na 6 rat to doskonały wybór dla osób dysponujących większymi dochodami, które pozwolą im spłacić podjęte zobowiązanie w najkrótszym możliwym terminie. Choć krótki czas trwania umowy przekłada się na wyższą ratę miesięczną, oznacza również niższą wartość prowizji, odsetek oraz składowych opłat za udzielenie pożyczki.

 

Ekspresowa pożyczka na 6 rat czy dłuższa umowa?

Obawiasz się o swoją sytuację materialną? Bardziej niż na niskich kosztach pożyczkowych zależy Ci na jak największej płynności domowego budżetu? W TAKTO Finanse bez trudu dopasujesz okres trwania umowy do swoich możliwości finansowych. Jeśli pożyczka na 6 rat budzi Twoje obawy, z pomocą może przyjść Ci długoterminowe zobowiązanie, opiewające na okres nawet 42 miesiące – wysokość jednej raty może wynosić wówczas zaledwie kilkadziesiąt złotych.

Nasza ekspresowa pożyczka na 6 rat może opiewać na kwotę od 1 000 do aż 12 000 złotych. Nasza firma stawia na minimum formalności i maksimum bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby opracowane przez nas produkty finansowe były dostępne dla wszystkich zainteresowanych pożyczkobiorców i zgodne z najważniejszymi dokumentami regulującymi rynek pożyczek pozabankowych: kodeksem cywilnym, ustawą o kredycie konsumenckim czy ustawą antylichwiarską.

 

Już dziś wypełnij nasz szybki wniosek pożyczkowy i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni