Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na 60 dni – czy to rozwiązanie, które się opłaca?

Sektor pożyczek przedsiębiorstw finansowych jest zdominowany przez dwa rodzaje produktów – opiewające na wyższe kwoty oferty długoterminowe, które można podzielić na większą liczbę rat oraz chwilówki, opiewające zazwyczaj na okres od jednego do dwóch miesięcy. Czy pożyczka na 60 dni to produkt w sam raz dla Ciebie?

Pożyczka na 60 dni czy kredyt pozabankowy?

Przedsiębiorstwa, specjalizujące się w udzielaniu krótkoterminowych chwilówek, przyciągają pożyczkobiorców zróżnicowanymi promocjami, obejmującymi m.in. darmową pożyczkę dla nowych klientów. Należy pamiętać jednak, że pożyczka na 60 dni to produkt, który wymaga od zainteresowanych dużej elastyczności finansowej.

W sytuacji, gdy potencjalny pożyczkodawca decyduje się wnioskować o np. 2 000 złotych, powinien on mieć pewność, że uda mu się zgromadzić tę kwotę na przestrzeni dwóch miesięcy. Jeśli nie jesteśmy pewni, że będziemy w stanie wygospodarować na spłatę zadłużenia co najmniej 1 000 złotych miesięcznie, pożyczka na 60 dni może okazać się czynnikiem sprzyjającym wpadnięciu w spiralę długów, czyli zjawiska, w którym spłata jednej pożyczki pociąga za sobą konieczność podjęcia kolejnej.

Pożyczka na 60 dni – jaką alternatywę wybrać?

Szukasz oferty, która zapewni Ci komfortową spłatę i bezcenne bezpieczeństwo domowego budżetu? Z pomocą może przyjść Ci nasza pożyczka długoterminowa. Produkt finansowy TAKTO może opiewać nawet na 12 000 złotych, które możemy podzielić na okres od 6 do 42 miesiące. Tak skonstruowana oferta sprawia, że terminowa spłata zobowiązania nie będzie stanowić wyzwania dla naszego domowego budżetu.

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzona przez nas oferta wychodziła naprzeciw oczekiwaniom pożyczkobiorców. Opracowana przez TAKTO kampania „Doceniamy najlepszych” jest skierowana dla osób posiadających pozytywne wpisy w historii kredytowej. Rzetelni klienci mogą liczyć m.in. na niższą miesięczną ratę, uproszczone procedury wnioskowania o kolejną pożyczkę oraz możliwość uzyskania nieodpłatnych wakacji kredytowych, które mogą okazać się nieocenione w przypadku trudniejszej sytuacji finansowej.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni