Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na alimenty

Jak uregulować zobowiązania wobec dziecka?
Liczba dłużników alimentacyjnych przekroczyła 280 tysięcy osób. Ich zaległości względem dzieci sięgają niemal 11,4 mld zł, podaje Rejestr Dłużników BIG InfoMonitor. Brak finansowej odpowiedzialności za losy potomka coraz rzadziej pozostaje bezkarny, dlatego warto uregulować zobowiązania. W przeciwnym razie możemy stać się stroną w postępowaniu komorniczym.

 

Pożyczka na alimenty mniejszym obciążeniem dla portfela
60% wynagrodzenia osoby z zaległościami alimentacyjnymi może zająć komornik. Egzekucja będzie trwać przez wiele miesięcy aż do całkowitego uregulowania długu wobec dziecka. Nowelizacja prawa z 2019 roku uprawnia również do przejęcia 50% diet, wypłacanych na pokrycie kosztów służbowych.
Zmiany ustaw podniosły skuteczność ściągalności świadczeń alimentacyjnych. Trudno uchylić się od obowiązku ponoszenia odpowiedzialności za sytuacje materialną dziecka. Pożyczka na alimenty to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą uregulować swoje zobowiązania. Okres spłaty wynoszący 42 miesiące przekłada się na niskie raty, które w przeciwieństwie do działań egzekucyjnych nie zaskoczą budżetu.

Szara strefa nie ukryje dochodów
Ukrywanie dochodów to częsta próba uniknięcia spłaty zobowiązań alimentacyjnych. Takie działania pozostają niezgodne z prawem i narażają na odpowiedzialność karną nie tylko dłużnika, ale i jego pracodawcę. Za niespisanie umowy o grożą mandaty nawet do 5 tysięcy złotych. Co więcej, jeśli inspektor pracy skieruje sprawę do sądu to grzywna może wynieść nawet 30 tysięcy złotych. Pożyczka na alimenty to gwarancja bezpieczeństwa i brak ukrytych kosztów. Uzyskaj nawet 12 000 złotych na uregulowanie swoich zobowiązań.

Pożyczka na alimenty - nie warto odkładać zobowiązań

Niektórzy dłużnicy próbują ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości. Ostatecznie jednak ustalenie adresu zamieszkania, nawet osoby przebywającej zagranicą, nie jest trudne. Pieniądze wypłacone przez gminę w ramach funduszu alimentacyjnego i tak trzeba będzie spłacić. Pożyczka na alimenty pozwoli na pokrycie należności na twoich warunkach. Ściągalność zaległości finansowych wobec dzieci wynosi 40 procent i stale rośnie, podaje Dziennik Gazeta Prawna. Dobrze jest więc pomyśleć o uregulowaniu długów zanim urosną one do niepokojących rozmiarów.

Wygodna pomoc w trudnej sytuacji

TAKTO Finanse oferuje gotówkę dla ludzi, którzy chcą przejąć kontrolę nad swoimi zobowiązaniami. Przejrzyste i jasne warunki umowy dają Klientowi kontrolę nad warunkami spłaty. 42 miesiące umożliwia obniżenie raty do poziomu, który jest bezpieczny dla płynności finansowej zainteresowanego. Pożyczka na alimenty pozwoli przestać martwić się komornikiem i zapewni godne warunki Twojemu dziecku. Włóż wniosek online, aby uzyskać 12 000 złotych w 15 minut.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni