Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na samochód

Dlaczego warto mieć auto?

Według danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Samochodów 33,8 proc. polskich gospodarstw domowych nie ma własnego pojazdu. Jedną z najczęstszych przyczyn braku auta jest niewystarczająca ilość pieniędzy w domowym budżecie. Pożyczka na samochód sprawi, że przestaniesz odwlekać zakup osobistego środka transportu w nieskończoność. Jakie są zalety posiadania auta?

Pożyczka na samochód daje poczucie niezależności

Pojazdy często kojarzone są ze statusem właściciela. Takie spojrzenie sprawia, że umyka ich podstawowa funkcjonalność czyli możliwość wygodnego przemieszczania się. Auto zapewnia autonomię. Zwłaszcza na obszarach słabo zaludnionych, na których dystans niemożliwy jest do pokonania na rowerze bądź spacerem. Pożyczka na samochód to wsparcie również dla mieszkańców miast bez solidnego transportu publicznego.

Bezpieczeństwo w nagłych wypadkach

Własny pojazd umożliwia mobilność w trudnych sytuacjach. Kiedy potrzebujesz odwiedzić lekarza to poleganie na transporcie publicznym może okazać się zawodne. Pożyczka na samochód jest dla tych, którzy cenią sobie spokój, kiedy trzeba załatwić nagłe sprawy. Przemieszczanie się po mieście może być wolne od napięcia związanego ze spóźniającym się autobusem.

Pożyczka na samochód dla osób starszych

Brak alternatywnych środków transportu na terenach wiejskich i słabo zurbanizowanych szczególnie doskwiera seniorom. Życie bez auta oznacza dla nich uwięzienie w domu oraz dotkliwą izolację od osób najbliższych. Ma to poważne konsekwencje zdrowotne. Brak kontaktu z ludźmi prowadzi do poczucia bezradności a nawet depresji. Ponadto samotność przyśpiesza wystąpienie demencji oraz innych zaburzeń poznawczych. Pożyczka na samochód przyczyni się do dobrego samopoczucia oraz aktywizacji społecznej osób starszych.

Rozwiązanie dobre dla rodziny

W dużych miastach młode rodziny bardzo często żyją bez samochodów. Posiadania pojazdu staje się niezbędne dopiero wtedy, kiedy pojawia się dzieci. Auto zapewnia komfort w dojeżdżaniu do przedszkoli, szkół a także pozwala podróżować. Pożyczka na samochód pomaga sfinansować zakup własnego wozu, który poprawia komfort życia rodzinnego.

TAKTO Finanse elastyczne wsparcie w drodze do niezależności

Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorców Finansowych. Nasza oferta podlega licznym regulacjom, co stanowi gwarancję przejrzystych i czytelnych umów. Wysokość zobowiązania można sprawdzić za pomocą kalkulatora znajdującego się na stronie. Pożyczka na samochód dostępna jest bez wychodzenia z domu. Wystarczy dowód osobisty oraz miesięczny dochód w wysokości 500 zł, aby po 15 minutach od złożenia wniosku cieszyć się pieniędzmi na koncie. Spłata rozłożona jest na 42 miesiące, co przekłada się na niską ratę. Maksymalna kwota pożyczki to 12 000 zł. Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby otrzymać pomoc w zakupie samochodu.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni