Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na biznes w Polsce z TAKTO Finanse

Przygotowujesz się do założenia firmy i szukasz pożyczkodawcy, który pomoże Ci wyposażyć się w niezbędne narzędzia? Potrzebujesz środków na cele prywatne, lecz czerpiesz dochody w oparciu o działalność gospodarczą? Pożyczka na biznes w Polsce od TAKTO Finanse to oferta w sam raz dla Ciebie.

Pożyczka na biznes w Polsce dla małych przedsiębiorców

Założenie działalności gospodarczej to dla wielu osób zupełnie nowy rozdział w dotychczasowej karierze. Odejście od stabilnego i bezpiecznego etatu na rzecz własnej firmy to wyzwanie, które otwiera przed nami zupełnie nowe możliwości, wiąże się jednak z wieloma przeszkodami. Pożyczka na biznes w Polsce od TAKTO Finanse jest propozycją, którą kierujemy zarówno do tych osób, które czerpią dochody z własnej firmy, jak i do tych, które przygotowują się do takiego kroku.

Jak działa pożyczka na biznes w Polsce od naszej firmy?

W przypadku osób, które dopiero przymierzają się do założenia działalności, pożyczka na biznes w Polsce jest udzielana w oparciu o dochody z aktualnej umowy o pracę czy umowy zlecenia. Sam proces weryfikacji wniosku jest uproszczony do niezbędnego minimum – osoba ubiegająca się o pożyczkę otrzyma odpowiedź już w kilkanaście minut od przesłania formularza.

Pożyczka dla przedsiębiorcy od naszej firmy jest dostępna również dla tych osób, które przeszły już na własną działalność gospodarczą. Proces przyznawania środków odbywa się wówczas w niemal identyczny sposób. Aby udzielenie pożyczki pozabankowej nie nastręczyło wnioskodawcy żadnych trudności, warto odpowiednio wcześnie przygotować niezbędne dokumenty, potwierdzające wysokość deklarowanych dochodów.

Pożyczka na biznes w Polsce może być prosta

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Produkt finansowy firmy TAKTO Finanse jest niezwykle elastyczny. Zapewniamy pożyczki o dowolnej kwocie z przedziału od 1 000 do 12 000 złotych, które dzielimy na okres spłaty wynoszący od 6 do 42 miesiące. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy i przekonaj się, że pożyczka na biznes w Polsce może spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni