Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na Black Friday 2022

Black Friday jest świętem promocji i obniżek cenowych. To doskonała okazja, by wymienić sprzęty AGD na nowe, kupić produkty, które dotąd kosztowały za dużo i znaleźć gwiazdkowe prezenty dla najbliższych. Co jednak zrobić, gdy zabraknie Ci środków na zakupy? Wsparciem dla Twojego portfela może być pożyczka na Black Friday od TAKTO Finanse. Złóż wniosek przez internet lub telefon, zyskaj dodatkowe środki i nie rezygnuj z polowania na cenowe okazje!

W czym może pomóc Ci pożyczka na Black Friday?

Pożyczka na Black Friday 2022 może sfinansować zakup świątecznych prezentów, wymarzonego smartfona albo komputera do pracy. Czarny Piątek to czas licznych promocji na elektronikę, ekskluzywną biżuterię czy bilety lotnicze. Nie przegap najatrakcyjniejszych okazji! Weź pożyczkę na Black Friday i przygotuj się na wielkie wyprzedaże!

Chcesz zabrać rodzinę na egzotyczne wakacje? Od dłuższego czasu marzy Ci się sprzęt gamingowy? Lubisz oszczędzać na zakupach? Nie chcesz zostawiać kupowania świątecznych prezentów na ostatnią chwilę? Pożyczka na Black Friday zasili Twój budżet i pomoże Ci zrealizować wszystkie zakupowe plany.

Weź pożyczkę pozabankową na raty i przeznacz ją na dowolny cel

Jeśli potrzebujesz pieniędzy na zakupy czy pilne wydatki, skorzystaj z ratalnej pożyczki pozabankowej. Możesz wnioskować o nią szybko i bez zbędnych formalności. Wybierz dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do 12 000 złotych i rozłóż ją nawet na 40 dogodnych rat. Dzięki długiemu okresowi spłaty spokojnie uregulujesz zobowiązanie, nawet jeśli pracujesz na część etatu. Wysokość raty dostosujesz do swoich finansowych możliwości, by nie była wyzwaniem dla domowego budżetu.

 

Jako odpowiedzialni i wiarygodni pożyczkodawcy chronimy interesy obu stron umowy. Zanim udzielimy finansowania, upewniamy się, że potencjalny pożyczkobiorca będzie w stanie spłacić podjętą kwotę terminowo. Zapewnia to bezpieczeństwo korzystania z naszych usług.

 

Środki otrzymane od TAKTO Finanse przeznaczysz na dowolny cel – zakupy, remont czy wakacyjny wyjazd. Nasza pożyczka ratalna to elastyczny produkt finansowy pozwalający pozyskać zarówno środki na niewielkie wydatki, jak i realizację bardziej kosztownych przedsięwzięć.


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni