Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na Boxing Day 2021/2022 – przygotuj się na zakupy

Boxing Day to brytyjski odpowiednik amerykańskiego Black Friday – święta zakupów i wyprzedaży. Obchodzony jest 26 grudnia, czyli w drugi dzień świąt lub w poniedziałek po świętach. Chcesz skorzystać z obniżek cenowych organizowanych w sklepach w Wielkiej Brytanii, Kanadzie czy Australii? Potrzebujesz pieniędzy na zakupy? Pożyczka na Boxing Day 2021 zasili Twoje konto i pozwoli kupić wszystko, o czym marzysz w czasie świątecznych i poświątecznych wyprzedaży.

W trakcie promocji z okazji Boxing Day w sklepach stacjonarnych i internetowych możesz zaoszczędzić na zakupie odzieży, butów, kosmetyków oraz sprzętu elektronicznego. Potrzebujesz większego telewizora? Marzą Ci się buty od znanego projektanta? Jeśli w Twoim portfelu brakuje pieniędzy na takie wydatki, pożyczka na Boxing Day 2021 pomoże Ci sfinansować zakupy. Dzięki niej nie przegapisz atrakcyjnych cenowych okazji.

W Polsce Boxing Day kojarzony jest najbardziej z poświątecznymi wyprzedażami w centrach handlowych. To dobry czas na wykorzystanie bonów podarunkowych otrzymanych pod choinkę i kupowanie rozmaitych produktów w obniżonych cenach. Jeżeli potrzebujesz gotówki na zakupy, doskonałym rozwiązaniem okaże się pożyczka na Boxing Day 2021. Wniosek o dodatkowe środki złożysz wygodnie przez internet lub telefon.

 

Szybka pożyczka na raty – minimum formalności i elastyczne podejście do źródeł dochodu

W TAKTO Finanse oferujemy Ci wygodne pożyczki ratalne dostosowane do Twoich potrzeb. Możesz pożyczyć od 1000 do nawet 12 000 złotych i rozłożyć spłatę zobowiązania na okres od 6 do 42 miesięcznych rat. Pożyczkę w TAKTO Finanse uzyskasz szybko i bez zbędnych formalności. Decyzję kredytową otrzymasz w ciągu godziny od przesłania wniosku (jeśli formularz zostanie przesłany w godzinach pracy konsultantów), a środki trafią na Twoje konto nawet w 15 minut.

Nie masz żadnej historii kredytowej? Martwisz się, że nie pracując na umowę o pracę, nie będziesz mógł ubiegać się o potrzebne środki? Nasza oferta jest skierowana również do Ciebie. Akceptujemy różne źródła dochodów, a brak historii kredytowej nie okaże się przeszkodą w uzyskaniu pożyczki na raty.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni