Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na cele ekologiczne – zadbaj o środowisko z TAKTO Finanse

Zielona transformacja to proces, który z każdym rokiem obejmuje coraz więcej aspektów naszego codziennego życia. Rosnące ceny gazu, węgla i benzyny czy wprowadzane literą prawa ograniczenia w zakresie stosowanych źródeł ogrzewania sprawiają, że coraz więcej Polaków decyduje się na przejście na rozwiązania sprzyjające środowisku – pomocna wówczas może okazać się pożyczka na cele ekologiczne od TAKTO Finanse.

Co może zapewnić nam pożyczka na cele ekologiczne?

Błyskawiczna pożyczka na cele ekologiczne to interesujące uzupełnienie programów pomocowych i dotacji, związanych m.in. z montażem termoizolacji, wymianą pieca i okien czy inwestycji w panele fotowoltaiczne. Obawiasz się, że przyznane w ramach programu środki okażą się niewystarczające? Skorzystaj z naszego produktu finansowego.

Nasza pożyczka na cele ekologiczne doskonale sprawdza się również przy pomniejszych wydatkach, związanych np. z zakupem energooszczędnej pralki czy lodówki – inwestycja w nowoczesne wyposażenie AGD z pewnością przyniesie Ci długofalowe oszczędności.

Pożyczka na cele ekologiczne od TAKTO Finanse – dlaczego warto ją wziąć?

W przeciwieństwie do częściowych dotacji czy zwrotnych pożyczek, pochodzących z rządowych programów mających na celu ochronę środowiska, pożyczka na cele ekologiczne od naszej firmy nie musi być rozliczana w oparciu o sprawozdanie, rozliczenie czy wykaz otrzymanych rachunków. Przekazane do pożyczkobiorcy środki mogą być przeznaczony na dowolny cel – od zakupu materiałów dociepleniowych, po koszty związane z wymianą domowych sprzętów na bardziej energooszczędne modele. To Ty decydujesz, na co poświęcisz pożyczkę.

Dokładamy wszelkich starań, aby udzielana przez nas pożyczka na cele ekologiczne była dostępna dla jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Nasz produkt finansowy może opiewać na dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do aż 12 000 złotych, dzięki czemu z powodzeniem sprawdza się nawet przy większych wydatkach. Dbamy również o zapewnienie możliwości komfortowej spłaty zaciągniętego zobowiązania – możemy podzielić je na dowolny okres od 6 do aż 42 miesiące. Zależy Ci na ekspresowej pożyczce? Już dziś dołącz do rosnącego grona zadowolonych klientów firmy TAKTO Finanse.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni