Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na cele mieszkaniowe z TAKTO Finanse

Planujesz przeprowadzić gruntowny remont łazienki? Być może marzysz o nowej, przestronnej sypialni? Pożyczka na cele mieszkaniowe od naszej firmy to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na produkt finansowy marki TAKTO Finanse.

Pożyczka na cele mieszkaniowe pozwala spełnić marzenia

Osoby, które na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy stanęły przed koniecznością przeprowadzenia gruntownego remontu, stanęły przed niebagatelnym wyzwaniem. Problemy z dostępnością oraz nieustannie rosnącą ceną podstawowych materiałów budowlanych sprawiły, że odłożone na remont oszczędności okazywały się niewystarczające.

Właściciele domów i mieszkań stawali przed trudnym dylematem. Wiele osób planowało stopniowo powiększać swoje oszczędności, dzięki czemu byłyby w stanie pokryć wszystkie wydatki z własnej kieszeni. Na drugą grupę czeka pożyczka na cele mieszkaniowe – produkt finansowy, który pozwoli natychmiast zrealizować pilne wydatki, bez oglądania się na dostępność materiałów czy wysoką inflację.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Pożyczka na cele mieszkaniowe od TAKTO Finanse może być przeznaczona na dowolny cel – w przeciwieństwie do kredytu na wykończenie, udzielanego przez banki, nie wymagamy od naszych klientów żadnego sprawozdania czy rozliczenia zaciągniętej pożyczki. Niezależnie od tego, czy dodatkowe środki są Ci potrzebne na opłacenie ekipy remontowej, zakup materiałów budowlanych czy zamówienie mebli, ekspresowa pożyczka na cele mieszkaniowe będzie rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie.

 

Na jaką dużą pożyczkę mogą liczyć nasi klienci? Pożyczka na cele mieszkaniowe, przyznawana przez TAKTO Finanse, może opiewać na dowolną kwotę w zakresie od 1 000 do 12 000 złotych. Zapewniamy również możliwość komfortowej spłaty zaciągniętego zobowiązania – osoby, które zdecydują się skorzystać z naszej oferty, mogą podzielić zaciągnięte zobowiązanie na okres od 6 do aż 42 miesiące. Rozwiązanie to daje nam pewność, że zaciągnięta pożyczka nie będzie stanowiła nadmiernego obciążenia dla domowego budżetu. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i przekonaj się, że pożyczka na cele mieszkaniowe jest teraz szybsza niż kiedykolwiek.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni