Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na długi okres spłaty


Jak wynika z raportu opublikowane przez ING, aż 42% Polaków wydaje wszystkie pieniądze przed otrzymaniem kolejnej pensji. Niewielu może się także pochwalić oszczędnościami, które pozwolą pokryć nieprzewidziane wydatki. Pożyczka na długi okres spłaty to bezpieczne rozwiązanie niespodziewanych kłopotów finansowych.

Pożyczka na długi okres spłaty to sprawdzone rozwiązanie nagłych spraw

Czasem pieniądze są potrzebne szybko. Rynek produktów finansowych reaguje na pilne potrzeby Klientów. TAKTO Finanse ofertuje pomoc bez długotrwałych i skomplikowanych procedur weryfikacyjnych. Praktyczne podejście do kwestii formalnych nie zmusza Klienta na długie oczekiwanie na weryfikację wniosku. Pieniądze trafiają na konto zainteresowanego po kilkunastu minutach. Pożyczka na długi okres spłaty pozwala na szybkie zażegnanie problemów finansowych.

Wygodny harmonogram spłat

Nasza oferta nie będzie wyzwaniem dla Twojego budżetu. Pożyczka na długi okres spłaty to gwarancja stałych i niskich rat. 42 miesiące to okres, który pozwala na uregulowanie zobowiązania bez ryzyka utraty płynności finansowej. Długoterminowy charakter pożyczki oznacza również możliwość wnioskowania o większą kwotę pomocy. Klienci TAKTO Finanse mogą wystąpić nawet o 12 000 zł.

Bezpieczna pożyczka na długi okres spłaty

TAKTO Finanse jest członkiem Związku Przedsiębiorców Finansowych. Nasze działalność podlega licznym regulacjom. Do najważniejszych zbiorów praw gwarantujących bezpieczeństwo i transparentność umów należy Ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz Ustawa o kredycie konsumenckim. Nasi konsultanci dbają również o to, aby wszystkie zapisy były zrozumiałe dla Klientów.

Bez wychodzenia z domu

Wniosek możesz złożyć przez internet za pomocą komputera, tableta czy smartfona. To idealne rozwiązanie osób, które nie mają wiele wolnego czasu. Zapytania o pożyczkę możesz złożyć w każdej chwili. W dni robocze decyzja będzie gotowa w kilka minut. Pożyczka na długi okres spłaty to produkt finansowy dostępny w pełni zdalnie. Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje kłopoty finansowe.

Jesteśmy gotowi pomóc każdemu

TAKTO Finanse pomaga ludziom w najtrudniejszych sytuacjach. Proponowana przez nas pożyczka na długi okres spłaty to bezpieczne rozwiązanie dla Klientów, którzy zmagają się z nieprzewidzianymi wydatkami. Potrzebujesz gotówki? Dochód w wysokości 500 zł miesięcznie wystarczy, aby uzyskać pozytywną odpowiedź na złożony wniosek. Sięgnij po pożyczkę już dziś i zagwarantuj sobie bezpieczeństwo finansowe w podbramkowej sytuacji.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni