Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na dom

Jak sfinansować nieprzewidziane wydatki?

Własna nieruchomość wymaga wielu nakładów finansowych związanych z codziennym użytkowaniem oraz utrzymaniem jej w dobrym stanie. Często koszty pojawiają się nagle a usterki wymagają pilnego sfinansowania napraw. Pożyczka na dom pozwala odroczyć wydatek w czasie i skupić się na wymagającym procesie remontu.

Jaką pożyczkę na dom można zaciągnąć?

Przed decyzją o szukaniu finansowej pomocy warto upewnić się, że nasz cel jest zgodny z prawem. Pożyczka na dom w postaci pożyczki na wkład własny jest w Polsce zabroniona prawem. Natomiast dysponując już pewnym kapitałem, lepiej starać się o kredyt bankowy – pożyczki z sektora pozabankowego mogą obecnie opiewać na maksymalnie kilka tysięcy złotych. Można je jednak z powodzeniem wykorzystać na remont lub doinwestowanie w nieruchomość.

Komfort dla całej rodziny

Awaria instalacji wodnej bądź elektrycznej to sprawy, którymi trzeba się zając natychmiast. Życie bez wody czy stałej dostawy prądu dla wielu ludzi jest dzisiaj po prostu niemożliwe. Pożyczka na dom kierowana jest dla tych, którym nagłe usterki utrudniły funkcjonowanie we własnym mieszkaniu. Rodzinny budżet nie zawsze jest gotowy, aby w pełni sfinansować pilny remont.

Od warunków zamieszkania zależy również atmosfera i komfort życia. Pożyczka na dom to wsparcie dla tych, którzy marzą o przekształceniu swojego lokum w miejsce, o jakim zawsze marzyli. Własny kąt urządzony zgodnie ze swoimi preferencjami to lepsze samopoczucie i więcej rodzinnego szczęścia.

Pożyczka na dom – żyj wygodnie

Potrzeby rodzin zmieniają się w czasie. Nadchodzi moment, w którym nastolatek zaczyna coraz głośniej upominać się o własny pokój. Jeśli w Twoim portfelu wciąż są ważniejsze wydatki i nie możesz przez to sfinansować marzenia dziecka to rozwiązaniem jest pożyczka na dom. Pozwala ona rozpocząć pracę nad przekształceniem pomieszczenia bez obaw o pieniądze. Kwota zobowiązania rozłożona na 42 miesiące pozwala obniżyć ratę do poziomu, który nie będzie obciążeniem dla rodzinnego budżetu.

Bez ukrytych kosztów

TAKTO Finanse jest członkiem Związku Przedsiębiorców Finansowych. Nasze działalność podlega licznym regulacjom. Do najważniejszych zbiorów praw gwarantujących bezpieczeństwo i transparentność umów należy Ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym oraz Ustawa o kredycie konsumenckim. Pożyczka na dom nie zawiera ukrytych kosztów. Opłaty są przejrzyste i możliwe do sprawdzenia poprzez kalkulator znajdujący się na stronie. Dodatkowych informacji udzielają także nasi konsultanci.

Szybko i bez kolejek

Pożyczka na dom obsługiwana jest w całości internetowo. To wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Zapytanie o pożyczkę możesz złożyć w każdej chwili. W dni robocze decyzja będzie gotowa w kilkanaście minut. Nie musisz odwiedzać placówki, aby uzyskać do 12 000 zł gotówki.

Elastyczne warunki udzielenia pomocy

TAKTO Finanse proponuje elastyczne warunki. Pożyczka na dom pomoże Ci zrealizować remont bez narażania Twojej stabilności finansowej. Niskie raty i długi okres spłaty to warunki, które wyróżniają naszą ofertę. Potrzebujesz dowodu osobistego i dochodu w wysokości 500 zł miesięcznie, aby wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Sięgnij po pożyczkę już dziś i zagwarantuj sobie komfort w swoim domu.

 


Ocena: 5.0/5 ( 2 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni