Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na dowód online od TAKTO Finanse

Firmy pozabankowe prześcigają się w ofertach coraz to nowszych produktów finansowych – kuszą najniższym RRSO, możliwością ubiegania się o pomoc bez wychodzenia z domu, długim okresem spłaty czy wysokimi kwotami finansowania. Niemniej jednak oferty rzadko kiedy łączą w sobie wszystkie z wymienionych korzyści tak jak pożyczka na dowód online od TAKTO Finanse. Sprawdź, co nas wyróżnia i jak otrzymać gotówkę na konto nawet w 15 minut po akceptacji wniosku.

Czy pożyczka na dowód online jest możliwa? Jakich dokumentów wymagamy?

Nasz najnowszy produkt finansowy powstał z myślą o dużej dostępności i jak najwygodniejszej formie wnioskowania. Warto podkreślić, że akceptujemy różnie źródła dochodu, również deklarowane, takie jak: umowa o pracę, zlecenie lub o dzieło, zasiłki czy emerytura. Aby otrzymać pożyczkę na dowód online od TAKTO Finanse, będziesz potrzebował:

Pożyczka na dowód online na cel, który jest tylko Twój

Decydując się na pożyczkę na dowód online nie musisz przedkładać zaświadczenia od pracodawcy o zarobkach, nasz doradca finansowy nie zapyta Cię również, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze. Dbamy o prywatność naszych klientów i dostosowujemy się do ich potrzeb – możesz sięgnąć po dowolną kwotę w przedziale od 1 do 12 tysięcy złotych.

Pożyczka na dowód online – formalności dopełnij na własnym fotelu

Pożyczka na dowód online jest dostępna z każdego miejsca z dostępem do internetu, nie musisz wychodzić z domu, aby dopełnić formalności. Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię kwotę i wypełnisz formularz kontaktowy, a my zajmiemy się resztą. Warto nadmienić, że nasza oferta jest nie tylko komfortowa, ale również niezwykle szybka – po akceptacji wniosku przelejemy gotówkę na Twoje konto nawet w 15 minut.

Nasi doradcy finansowi rozłożą zobowiązanie na 42 niskie raty, abyś nie musiał się martwić o nadmierne wydatki w kolejnych miesiącach. Już dziś zapoznaj się ze szczegółami propozycji i zrealizuj swoje cele z zastrzykiem gotówki od TAKTO Finanse.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni