Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na dowód – Wrocław korzysta z szybkich sposobów finansowania

Potrzebujesz szybkiej gotówki, która pozwoli Ci rozwiązać chwilowe problemy finansowe lub skorzystać z wyjątkowej okazji na wymarzony zakup? Skorzystaj z oferty pożyczek na dowód, które uzyskasz bez zbędnych formalności, zaledwie wypełniając prosty wniosek online!

Pożyczka na dowód – Wrocław kusi atrakcjami

Potrzeba posiadania gotówki może spotkać Cię niespodziewanie i wynikać zarówno z drobnych problemów finansowych, jak również okazji do zrobienia świetnych zakupów. Chcesz skorzystać z ostatnich dni wakacji? Na portalu ogłoszeniowym pojawił się Twój wymarzony rower i nie chcesz stracić okazji? Twoje dzieci rozpoczynają kolejny rok szkolny i potrzebują wyprawki? A może przypadek losowy sprawił, że szybko potrzebujesz konkretnej kwoty?

Pożyczka na dowód to pieniądze, które możesz przeznaczyć na dowolny cel – dzięki niej rozwiążesz chwilowe problemy lub spełnisz marzenia! Potrzebujesz gotówki? Złóż wniosek już teraz.

Pożyczka na dowód we Wrocławiu od TAKTO Finanse – szybko, pewnie i bezpiecznie

Jeśli chcesz pozyskać potrzebną Ci gotówkę, wystarczy Ci dowód osobisty i połączenie z Internetem! Wypłatę gotówki realizujemy sprawnie i bez zbędnych formalności, a Ty otrzymujesz nie tylko pieniądze, ale także:

Masz najlepszą okazję, żeby spełnić swoje marzenia? Nie chcesz, żeby Twoje problemy finansowe się pogłębiły? Niezależnie od tego, w której z tych sytuacji się znalazłeś, pożyczka na dowód to rozwiązanie, które pomoże Ci ruszyć z miejsca. Nie czekaj i złóż wniosek już teraz.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni