Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na drewno kominkowe – czy warto ją wziąć?

Utrzymująca się od miesięcy wysoka inflacja i wojna za wschodnią granicą to dwa najważniejsze czynniki, które w największym stopniu przyczyniły się do obecnego kryzysu energetycznego. Ceny za opał wystrzeliły w górę o nawet kilkaset procent – co więcej, w parze z lawinowym wzrostem kosztów pojawił się problem z jego dostępnością. Czy pożyczka na drewno kominkowe stanowi optymalne rozwiązanie zaistniałego problemu?

 

Czy pożyczka na drewno kominkowe to oferta dla Ciebie?

Obecna sytuacja na rynku opałów budzi ogromną niepewność Polaków. Osoby, które muszą samodzielnie zadbać o ogrzewanie, stają przed trudnym dylematem: czy zaopatrzyć się w niego odpowiednio wcześniej (płacąc przy tym rekordowo wysokie kwoty), czy liczyć na ustabilizowanie się sytuacji na rynku w najbliższej przyszłości? Wśród znacznej części Polaków dominują pesymistyczne nastroje – pożyczka na drewno kominkowe to propozycja, która może okazać się najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

 

Dlaczego warto rozważyć skorzystanie z dodatkowego źródła finansowania, jakim jest pożyczka na drewno kominkowe? Jeśli ogłaszane przez rząd programy pomocowe nie są dla Ciebie wystarczającym wsparciem, warto zdecydować się na poszukiwanie niezbędnych środków na własną rękę. Pozyskana w ten sposób kwota pozwoli Ci zabezpieczyć się przed niebezpieczeństwami związanymi z niedostatecznym przygotowaniem na sezon grzewczy.

 

Zobacz, co gwarantuje pożyczka na drewno kominkowe od TAKTO Finanse

Zastanawiasz się, jaka pożyczka na drewno kominkowe będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy – udzielamy finansowania na dowolną kwotę z przedziału od 1 000 do aż 12 000 złotych. Co więcej, umożliwiamy rozłożenie w czasie podjętego zobowiązania na okres od 6 do 42 raty – sam decydujesz, jakie parametry pożyczkowe okażą się dla Ciebie najbardziej korzystne.

 

Nie chcesz zostawić przygotowań do zimowych miesięcy na ostatnią chwilę? Już dziś zapoznaj się z kalkulatorem pożyczkowym naszej firmy, wypełnij prosty wniosek o dodatkowe środki – pożyczka na drewno kominkowe jest teraz prostsza niż kiedykolwiek.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni