Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na działalność gospodarczą. Jak może pomóc twojej firmie?

Zadłużenie jednoosobowych działalności gospodarczych wynosi 6,3 mld zł. W okresie od lutego do września bieżącego roku wzrosło o ponad miliard złotych, podaje Krajowy Rejestr Długów. Spowolnienie gospodarcze dosięgnęło także większych firm i korporacji. Zobowiązania tych podmiotów urosły o 248 mln złotych i wynoszą 5,1 mld zł. Pożyczka na działalność gospodarczą to bezpieczne rozwiązanie problemów wielu przedsiębiorców.

Pożyczka na działalność gospodarczą zapewni stabilność finansową

W trudnych czasach bezpieczeństwo finansowe wielu firm jest zagrożone. Przedsiębiorstwa odnotowują spadek sprzedaży oraz mniejszy popyt na usługi. Ponadto wiele kontrahentów na skutek braku wypłacalności przesuwa terminy płatności. Brak bilansu między przychodami a kosztami stałymi takimi jak pensje pracowników, koszty wynajmu biura czy opłaty skarbowe może zaburzyć prawidłowe funkcjonowanie podmiotu. Pożyczka na działalność gospodarczą pozwala przetrwać czas kryzysu bez konieczności redukcji etatów lub rezygnowania czy ograniczania świadczonych usług. Spłata jest ona rozłożona na 42 miesiące, umożliwia to obniżenie rat. W ten sposób możesz zażegnać kłopoty finansowe w przedsiębiorstwie a powstałe zobowiązanie nie będzie obciążeniem dla firmowego budżetu.

Pożyczka na działalność gospodarczą to nowe możliwości rozwoju

Świat biznesu ceni ludzi odważnych. Z pewnością nie brakuje przedsiębiorców, którzy w okresie globalnego spowolnienia gospodarczego dostrzegą szansę na zarobek. Jednak, aby wdrożyć nowe rozwiązania lub zaproponować klientom nową usługę potrzebne są pieniądze. Pożyczka na działalność gospodarczą pozwoli wykorzystać okazję nawet tym, którzy nie dysponują wystarczającą ilością gotówki. Uproszczona procedura wnioskowania o pieniądze sprawi, że będą one dostępne na koncie bankowym w kilkanaście minut. Wiemy, że w biznesie czasem trzeba działać szybko, dlatego pozostajemy elastyczni a pożyczka dostępna jest w całości przez internet. Brak konieczności wychodzenia z domu to wygoda i oszczędność czasu dla naszych klientów.

Pożyczka na działalność gospodarczą obroni twój wizerunek

Przedsiębiorcy prowadzący swoją firmę od lat zdaja sobie sprawę z tego, jak wiele czasu zajmuje stworzenie dobrego wizerunku. Zdarzają się sytuację, które potrafią zniszczyć wiarygodność budowaną latami. Jedną z nich są nieuregulowane zobowiązania wobec swoich kontrahentów. Partnerzy biznesowi, chociaż często wyrozumiali będą pamiętać powstałe zatory finansowe. Pożyczka na działalność gospodarczą umożliwia spłatę zobowiązań we wskazanym terminie i cieszenie się zaufaniem w świecie biznesu.

TAKTO Finanse wspiera polskie przedsiębiorstwa

Wierzymy, że polskie firmy są ważnym elementem rozwijającej się gospodarki, dlatego proponujemy elastyczne rozwiązania także dla biznesu. Wystarczy dowód osobisty i 500 zł dochodu miesięcznie, aby uzyskać do 12 000 zł gotówki. Pożyczka na działalność gospodarczą udzielana jest online. Pozwala to przyśpieszyć procedury, dzięki czemu klienci otrzymują gotówkę do 15 minut. 42 niskie raty daje poczucie bezpieczeństwa w czasach kryzysu. Powstałe zobowiązanie nie będzie wyzwaniem dla firmowego budżetu, a przedsiębiorstwo będzie mogło osiągnąć pełnię swojego biznesowego potencjału. Skontaktuj się z naszymi doradcami, aby uzyskać więcej informacji.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni