Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na działkę – na czym polega?

Coraz więcej ludzi decyduje się na zakup działki zarówno w celu rekreacyjnym, jak i z zamiarem długofalowej inwestycji o wysokiej stopie zwrotu. Warto pamiętać, że ceny za atrakcyjne grunty z roku na rok wzrastają, dlatego im dłużej zwlekamy ze spełnieniem tego marzenia, tym więcej przyjdzie nam zapłacić za każdy metr kwadratowy. Z tego powodu pożyczka na działkę może okazać się jedynym sposobem na zakup własnego kawałka ziemi.

Pożyczka na działkę nie musi pochodzić z banku

Niekiedy uzyskanie kredytu w banku nie jest możliwe lub zbyt czasochłonne. Może to wynikać zarówno z niewystarczającej zdolności kredytowej, jak i braku chęci ze strony przyszłego właściciela działki, np. ze względu na dużą ilość formalności.

Pożyczka na działkę w instytucji pozabankowej to świetne rozwiązanie, szczególnie jeżeli dysponujemy już gotówką i do inwestycji brakuje nam po prostu pewnej kwoty. Decydując się na ofertę instytucji pozabankowej można błyskawicznie pozyskać brakujące środki, a koszt kredytu może być znacznie mniejszy niż wzrost cen działek. Z pewnością warto mocno zastanowić się nad taką formą finansowania, gdyż okazja na działkę idealną może nam szybko uciec sprzed nosa!

Spełniaj marzenia z TAKTO Finanse – pożyczka na działkę bez zbędnych formalności 

Produkty finansowe od TAKTO Finanse charakteryzują się przede wszystkim maksymalnym uproszczeniem wszystkich formalności. Środki na wskazane konto bankowe będziemy mogli otrzymać po uprzednim wypełnieniu wniosku bez wychodzenia z domu – cały proces odbywa się w pełni przez internet. Pieniądze mogą pojawić się na koncie nawet w 15 minut. Pożyczka na działkę z TAKTO Finanse to:

Nie zastanawiaj się dłużej i wypełnij prosty wniosek online, a gotówka na wymarzoną działkę trafi na Twoje konto. Dzięki naszej pożyczce spełnisz marzenia odkładane od dawna.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni