Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na dzień chłopaka od TAKTO Finanse

Wielkimi krokami zbliża się 30 września, a wraz z nim święto wszystkich chłopaków i mężczyzn. Chcesz podarować bliskiej Ci osobie prezent, który zapamięta na długi czas, ale brakuje Ci funduszy? Z pomocą przychodzi produkt finansowy od TAKTO Finanse – nasza pożyczka na dzień chłopaka pozwoli spełnić nawet najbardziej oryginalne marzenia i sprawi, że obdarowany z pewnością poczuje się doceniony.

Pożyczka na dzień chłopaka – zaskocz go wyjątkowym prezentem

Prezenty dzielą się na takie, które są zgodne z zainteresowaniami obdarowywanego i te, które pozwalają mu na spróbowanie swoich sił w nowej sytuacji czy poznanie nieodwiedzanych dotychczas miejsc np. kurs nowego języka, pokaz gotowania czy bilety podróżnicze. Warto zastanowić się nad zamiłowaniami osoby, której chcemy sprawić przyjemność. Popularne typu zainteresowań to m.in.:

Jeśli bliski Ci chłopak „niczego nie potrzebuje” z pewnością ucieszy się z chwili relaksu w luksusowym SPA, na koncercie ulubionej kapeli czy wydarzeniu sportowym wziętej drużyny. Wszystkie te plany możesz zrealizować z pożyczką na dzień chłopaka od TAKTO Finanse.

Komfortowa i dostosowana do potrzeb – taka jest nasza pożyczka na dzień chłopaka

Nasz produkt finansowy dopasowany jest do różnych potrzeb, dlatego możesz pożyczyć od 1 do nawet 12 tysięcy złotych, które rozbijemy na 40 niskich i komfortowych do spłacenia rat. Aby ubiegać się o pożyczkę na dzień chłopaka, wystarczy wejść na stronę główną TAKTO Finanse, wybrać pożądaną sumę i uzupełnić wniosek kredytowy – pomoc finansowa nigdy nie była tak dostępna.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni