Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Błyskawiczna pożyczka na ekogroszek od TAKTO Finanse

Osoby, które ogrzewają swoje domy za pomocą pieców, z niepokojem patrzą na aktualną sytuację na rynku opałów. Na niesprzyjającą sytuację gospodarczą, związaną z wysoką inflacją, nakładają się ogólnokrajowe niedobory najważniejszych surowców opałowych – wiele gospodarstw domowych nie jest w stanie zapewnić sobie wystarczających zapasów od wielu miesięcy.

Nie chcesz ryzykować sytuacji, w której zastaniesz nadchodzącą zimę bez odpowiednich zapasów? Pożyczka na ekogroszek od naszej firmy to rozwiązanie dla osób, które najwyżej cenią sobie bezpieczeństwo.

 

Pożyczka na ekogroszek, czyli jak wyprzedzić podwyżki?

Eksperci wskazują, że podwyżki cen ekogroszku rozpoczęły się już w zeszłym roku. Przed nadejściem sezonu grzewczego, koszt tony ekogroszku wahał się w granicach 800 zł. Wraz z nadejściem chłodnych miesięcy, cena ta wzrosła nawet dwukrotnie, osiągając pułap 1500-1600 złotych za tonę. Obecnie wiemy już, że zeszłoroczne podwyżki były zaledwie przedsmakiem wzrostów cen, a pożyczka na ekogroszek stała się coraz bardziej popularna.

Pod koniec trzeciego kwartału 2022 roku tona ekogroszku w sklepach, składach czy hurtowniach internetowych osiągnęła cenę rzędu od 3500 do 4200 złotych za tonę. Oznacza to, że w sezon grzewczy na przełomie 2022 a 2023 roku może okazać się nawet 5 razy droższy, niż miało to miejsce zaledwie dwa lata temu.

 

Dlaczego warto postawić na TAKTO Finanse?

Warto podkreślić, że zdaniem części analityków dynamika obecnych podwyżek cen może zostać utrzymana – najbardziej radykalne szacunki mówią o kosztach rzędu od 9 do 15 tys. złotych za tonę. Całkowite załamanie się rynku surowców opałowych to mało prawdopodobny scenariusz – warto jednak rozważyć zamówienie opału przed nadejściem największych mrozów.

Pożyczka na ekogroszek od TAKTO Finanse może opiewać na kwotę od 1 000 do 12 000 złotych, a należne zobowiązanie można podzielić na preferowany przez siebie okres, wynoszący od 6 do aż 42 miesiące. Obawiasz się dalszych wahań cen opału? Nie zwlekaj – pożyczka na ekogroszek od TAKTO Finanse to propozycja dostosowana do Twoich potrzeb.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni