Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na ekspres do kawy

Należysz do osób, które nie wyobrażają sobie dnia bez aromatycznej kawy? Urządzasz małe biuro lub firmową kuchnię i zależy Ci na urządzeniu wysokiej jakości? Pożyczka na ekspres do kawy od TAKTO Finanse może stanowić rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Zapoznaj się z charakterystyką naszej oferty i dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie nasz produkt finansowy.

Pożyczka na expres do kawy – kiedy warto ją rozważyć?

Błyskawiczna i elastyczna pożyczka na ekspres do kawy to oferta dla osób, które szczególnie cenią sobie swój czas i komfort. Kultura picia kawy w Polsce nieustannie rozwija się – zagorzali kawosze mogą przebierać do woli w urządzeniach do parzenia kawy pochodzących z wszystkich stron świata. Jednakże, żadne z nich nie działa szybciej i bardziej intuicyjnie niż ekspres. Urządzenie to cieszy się nieustannie rosnącą popularnością zarówno w domach, jak i biurach, zapewniając pyszną, aromatyczną kawę w kilkadziesiąt sekund po naciśnięciu guzika.

Inwestycję w wysokiej jakości ekspres do kawy powinny rozważyć przede wszystkim osoby, które wyposażają kuchnię pracowniczą w biurach – możliwość błyskawicznego zaparzenia kawy (a nawet dwóch w tym samym czasie) pozwala uniknąć przestojów.

Dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

Pożyczka na expres do kawy od TAKTO Finanse może opiewać na kwotę od 1 000 do nawet 12 000 złotych. Tak duży zakres możliwej do uzyskania pożyczki otwiera przed nami niemal nieograniczone możliwości w zakresie wyboru odpowiedniej maszyny do przygotowywania tego aromatycznego naparu. W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować się na proste, tradycyjne ekspresy, jak i w pełni zautomatyzowane urządzenia.

Drugim istotnym atutem naszej oferty jest możliwość swobodnego określenia długości trwania umowy – pożyczka na ekspres do kawy od TAKTO Finanse może opiewać na okres od 6 do aż 42 miesiące, dzięki czemu z łatwością dopasujemy ją do naszych możliwości finansowych. Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami finansowymi, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanymi przez nas pożyczkami.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni