Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na elewację z TAKTO Finanse

W ostatnich latach Polacy mogli skorzystać z kilka programów ekologicznych, mających na celu przeciwdziałanie smogowi i zanieczyszczeniom oraz promowaniu czystszych źródeł energii. Jednym z nich jest tak zwana ulga termomodernizacyjna, obejmująca dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych czy wymianę elewacji.

Choć funkcjonujące programy mogą stanowić wydatne wsparcie finansowe dla właścicieli domów i mieszkań, remont na szeroką skalę w dalszym ciągu stanowi wydatek, który zauważalnie przekraczają możliwości finansowe wielu osób planujących remont. Z pomocą może przyjść wówczas ekspresowa pożyczka na elewację od TAKTO Finanse.

Pożyczka na elewację – cenne wsparcie podczas remontu

Rosnące ceny gazu i energii elektrycznej nieustannie skłaniają Polaków do szukania oszczędności przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Jakość zastosowanych materiałów budowlanych to jeden z najważniejszych czynników wpływających na wysokość rachunków – brak odnawialnych źródeł energii, nieszczelne okna i drzwi czy niskiej klasy elewacja to tylko niektóre czynniki, które wpływają na ponoszone przez nas koszty.

Działające obecnie programy finansowania stanowią cenne wsparcie w pracach remontowych – nie pokrywają jednak wszystkich ponoszonych wydatków. Zwrotowi podlega zaledwie część poniesionych kosztów. Różnego rodzaju ozdobne elewacje, które nie stanowią elementu termoizolacji, są wydatkiem, jaki należy poczynić we własnym zakresie

Pożyczka na elewację od TAKTO Finanse – dlaczego warto ją rozważyć?

Opracowana przez naszą firmę pożyczka na elewację to produkt finansowy, który może opiewać na nawet 12 000 złotych. Warto podkreślić, że pozyskane w ten sposób środki nie muszą być przeznaczone na materiały budowlane spełniające wytyczne programów dofinansowania.

Warto podkreślić również, że przygotowana przez nas pożyczka na elewację może zostać rozłożona na okres od 6 do aż 42 miesiące – rozwiązanie to sprawia, że jesteśmy w stanie bez trudu dopasować wysokość raty do miesięcznego budżetu. Zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni