Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na firmę – rozwijaj swój biznes

W Polsce istnieje już ponad 2,5 miliona firm. Sektor MSP (sektor małych i średnich przedsiębiorstw) stanowi największą grupę przedsiębiorstw działających w naszym kraju. Konkurencja w wielu branżach z każdym rokiem znacznie się powiększa i wymaga od przedsiębiorcy kreatywności, odpowiedniego zarządzania finansami, rozwoju i inwestycji. W celu zwiększenia przychodu firmy najważniejszy jest ostatni podpunkt – inwestycje wymagają jednak dysponowania odpowiednimi środkami.

Proste rozwiązania są najlepsze

Pożyczka na firmę to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej przedsiębiorców. Niekiedy jednak nie ma możliwości uzyskania takiego kredytu w banku lub konieczność pozyskania środków jest pilna. Warto tym samym skorzystać z oferty instytucji pozabankowych, w których otrzymanie pożyczki cechuje minimum formalności. Pieniądze na wygodnych warunkach (na raty) można pozyskać nawet tego samego dnia. Składanie wniosku odbywa się bez wychodzenia z domu, a decyzję otrzymasz nawet w ciągu 15 minut!

Pożyczka, która rozwinie Twoje skrzydła

Choć nasze produkty finansowe są kierowane do osób prywatnych, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjęte środki przeznaczyć na wsparcie rozwoju swojego biznesu. Taka forma świadczenia usług pożyczkowych pozwala nam znacznie uprościć procedury finansowania i nieustannie wychodzić naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom naszych klientów.

Bezpieczna pożyczka na firmę z TAKTO Finanse

Jeśli szukasz gotówki na już, która wesprze Twoją firmę sprawdź ofertę TAKTO Finanse. Pieniądze, które uzyskasz dzięki pożyczce możesz przeznaczyć na zakup nowego sprzętu lub remont biura. Z TAKTO Finanse możesz liczyć na kwotę do 12 tysięcy złotych, rozłożoną na 6 do 42 miesięcznych rat.

TAKTO Finanse to bezpieczny i sprawdzony wybór, jeśli potrzebujesz gotówki na rozwój swojego biznesu. Proces przyznawania kredytu odbywa się według wszelkich zasad bezpieczeństwa, a formalności ograniczaliśmy do minimum. Nie czekaj i rozwijaj swoją firmę razem z nami.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni