Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na fotowoltaikę w TAKTO Finanse

Ceny energii elektrycznej rosną z każdym rokiem w błyskawicznym tempie. Na wysokie podwyżki są narażone są nie tylko gospodarstwa domowe – coraz wyższe rachunki za prąd płacą także przedsiębiorstwa, co przekłada się na ceny świadczonych usług. Rosnące koszty bieżące sprawiają, że coraz więcej osób zastanawia się nad inwestycją w panele fotowoltaiczne.

Na przestrzeni ostatnich lat na rynku pojawiło się kilka programów (dotacji oraz preferencyjnych pożyczek), które miał zachęcić do przejścia na zielone źródła energii. Jednakże, oferowane środki pokrywają zaledwie część z ponoszonych kosztów – reszta wydatków będzie obciążać nasz budżet. Pożyczka na fotowoltaikę od TAKTO Finanse może rozwiązać ten problem.

Pożyczka na fotowoltaikę uzupełnia istniejące programy

Rozważasz montaż paneli fotowoltaicznych na swoim domu? Jeśli tak, z pewnością orientujesz się w istniejących na rynku dofinansowaniach. Wśród najważniejszych źródeł finansowania warto wymienić zapowiedź drugiej edycji programu Mój prąd i ulgę termomodernizacyjną, obejmującą szereg wydatków związanych z unowocześnieniem domowego ogrzewania.

Na rynku istnieje również świadczenia Czyste powietrze, Energia Plus czy Agroenergia – ich wysokość jest uzależniona od skali przedsięwzięcia i statusu prawnego wnioskodawcy. Pożyczka na fotowoltaikę od TAKTO Finanse stanowi doskonałe rozwiązanie w sytuacji, w której zgromadzone przez nas środki są niewystarczające do pokrycia pozostałej części inwestycji.

Pożyczka na fotowoltaikę (i nie tylko)

Warto pamiętać, że programy dofinansowania wymagają zazwyczaj precyzyjnego rozliczenia poniesionych kosztów. Problem ten nie występuje w przypadku skorzystania z oferty TAKTO Finanse – podjęta pożyczka może być przeznaczona na dowolne cele i nie wymaga sporządzania jakichkolwiek sprawozdań.

Chcesz przeprowadzić niewielkie prace remontowe w trakcie montażu paneli fotowoltaicznych? Zapoznaj się z naszym kalkulatorem pożyczkowym i wypełnij wniosek on-line – szybka pożyczka do 12 000 złotych może znaleźć się na Twoim koncie już w 15 minut.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni