Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na jesień od TAKTO Finanse

Idzie jesień, a wraz z nią sezonowe wydatki związane z powrotem do pracy, szkół czy przedszkoli. Zmienia się również aura, co wymusza na nas zmianę garderoby na cieplejszą i wodoodporną. To tylko niektóre z sytuacji, w których nieodzowną pomocą może okazać się pożyczka na jesień. Sprawdź, kiedy warto sięgnąć po dodatkowe finansowanie i na jakich zasadach jest udzielane.

Pożyczka na jesień przygotuje Cię do nowego sezonu

Wyprawka szkolna to pierwszy punkt do odhaczenia na jesiennej liście, ale niejedyny, jeśli chodzi o wydatki związane z edukacją najmłodszych. Z początkiem roku szkolnego startują bowiem wszelkiego rodzaju kursy i korepetycje.

Rodzice mogą przebierać w ofertach szkół językowych, plastycznych czy muzycznych. Warto również zadbać o formę fizyczną pociechy i zapisać ją na zajęcia sportowe, na przykład zdrowy dla kręgosłupa basen, zajęcia z piłki nożnej na orliku dla dziecka zawsze pełnego energii czy sztuki walki dla małej wojowniczki. Wszystkie te plany z pewnością uda się zrealizować z komfortową pożyczką na jesień.

Poza wydatkami na edukację koniec lata to zwiastun pogarszającej się pogody. Już teraz warto pomyśleć o wymianie opon na zimowe, odświeżenia garderoby czy dokończenia remontu. Warto również zadbać o zdrowie własne i najbliższych i jesienią wykonać coroczne badania profilaktyczne czy zainwestować w sprzęt pomagający dbać o formę fizyczną.

Pożyczka na jesień od TAKTO Finanse może być przeznaczona na dowolny cel – oferujemy finansowanie w szerokim przedziale kwotowym, od 1 do nawet 12 tysięcy złotych.

Ratalna pożyczka na jesień – nie martw się o spłatę

Jesienne wydatki mogą okazać się nie lada wyzwaniem dla domowego budżetu, ponieważ ledwie skończyliśmy sezon letni, a więc czas urlopów, wyjazdów i korzystania z oszczędności. Z pomocą przychodzi wówczas produkt finansowy od TAKTO Finanse. Pożyczamy nawet 12 tysięcy złotych, które nasi doradcy finansowi rozbija na 40 równych, komfortowych do pokrycia rat.

Za oknem słota i deszcz, a Ty nie jesteś zmotoryzowany? Chcąc ubiegać się o pożyczkę na jesień, nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę główną i wybierzesz interesującą Cię kwotę pomocy, a następnie wypełnisz krótki formularz. Po akceptacji wniosku gotówka pojawi się na Twoim koncie nawet w 15 minut

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni