Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na już bez BIK – czy to możliwe?

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której konieczne będzie zorganizowanie dodatkowych środków w ciągu kilkudziesięciu minut. W takich sytuacjach z pomocą mogą przyjść rozmaite firmy pożyczkowe, gwarantujące ekspresowe rozpatrzenie napływających wniosków. Warto pamiętać jednak, że rzetelne przedsiębiorstwa finansowe operują na jasno określonych procedurach, zgodnie z którymi pożyczka na już bez BIK nie jest możliwa. Dlaczego?

 

Pożyczka na już bez BIK nie jest standardowym produktem finansowym

Aby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego pożyczka na już bez BIK nie jest powszechnie oferowana przez przedsiębiorstwa pozabankowe, należy pochylić nad charakterem danych gromadzonych w bazach Biura Informacji Kredytowej. Zawiera ona zarówno pozytywne, jak i negatywne informacje na temat spłaty dotychczasowych zobowiązań.

Jeśli specjalista przedsiębiorstwa pożyczkowego otrzyma informację zwrotną, zgodnie z którą wnioskodawca posiada nieuregulowane wpisy w historii kredytowej, prawdopodobnie okaże się to czynnikiem przesądzającym o otrzymaniu odmownej decyzji.

 

Warto podkreślić, że wymóg nienagannej historii spłaty podjętych zobowiązań jest powszechną praktyką wśród wiodących marek pozabankowych. Pożyczka na już bez BIK stanowi odstępstwo od tej reguły, które należy traktować z dużą dozą ostrożności – pożyczkodawca może traktować tego typu umowy jako obarczone wyższym ryzykiem i nałożyć na nie opłaty znacząco przekraczające przeciętne koszty udzielenia pożyczki.

 

Jeśli nie pożyczka na już bez BIK, to co?

W sytuacji, w której pożyczka na już bez BIK generuje koszty, które przekraczają nasze możliwości finansowe, warto dołożyć wszelkich starań, aby uregulować dotychczasowe zobowiązania. Należy pamiętać, że zaległe płatności mogą pokrzyżować nam wiele finansowych planów na przyszłość – zarówno tych pomniejszych (np. zakupy na raty), jak i tych poważnych, jak ubieganie się o kredyt hipoteczny.

 

Osoby, które terminowo spłacały podjęte zobowiązania, mogą liczyć na dodatkowe udogodnienia, związane m.in. z możliwością zawieszenia spłaty. Szukasz atrakcyjnego i bezpiecznego produktu długoterminowego? Zapoznaj się z ofertą TAKTO Finanse.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni