Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na komputer w TAKTO Finanse

Nieprzewidziana awaria sprawiła, że Twoje narzędzie pracy odmówiło posłuszeństwa? Nie posiadasz wystarczającej liczby komputerów, aby zapewnić swoim dzieciom komfortowe warunki podczas nauki zdalnej? Pożyczka na komputer od TAKTO Finanse to oferta w sam raz dla Ciebie. Dowiedz się, jak wiele możesz zyskać, decydując się na skorzystanie z naszej oferty.

Pożyczka na komputer w dobie nauki zdalnej

Jak podaje portal Bankier.pl, powołując się na dane Głównego Urzędu Statystycznego, 97,4% gospodarstw domowych, w którym znajdują się dzieci, posiada przynajmniej jeden komputer. Choć jedno urządzenie może okazać się wystarczające w przypadku nauki stacjonarnej, sytuacja ulega diametralnej zmianie w przypadku przejścia na edukację zdalną, gdy każde dziecko potrzebuje dostępu do komputera w podobnych godzinach.

Błyskawiczna i tania pożyczka na komputer pomoże Ci rozwiązać problem z niedoborem sprzętu elektronicznego w domu, unikając przy tym groźby tzw. wykluczenia cyfrowego, stanowiącego jedną z najważniejszych barier we współczesnej edukacji.

Kiedy pożyczka na komputer okazuje się niezbędna?

Laptopy i komputery stacjonarne stały się jednym z podstawowych narzędzi pracy. Na rynku bez trudu można znaleźć produkty, cechujące się pełnym spektrum cenowym – od tanich laptopów poleasingowych, po maszyny o potężnej mocy obliczeniowej, niezbędnych grafikom czy montażystom video. Pożyczka na komputer jawi się wówczas jako długofalowa inwestycja o stabilnej stopie zwrotu, która z powodzeniem przysłuży nam się na wiele nadchodzących lat.

Pożyczka na komputer od TAKTO Finanse – dlaczego warto na nią postawić?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pożyczka na komputer była dostępna dla jak najszerszego grona zainteresowanych. Oferujemy produkt finansowy o wartości od 1 000 do nawet 12 000 złotych, który można podzielić na dogodną dla siebie liczbę rat, oscylującą od 6 do 42 miesiące. Klienci o nienagannej historii kredytowej będą mogli liczyć na ofertę o niższych ratach miesięcznych, możliwość skorzystania z nieodpłatnych wakacji pożyczkowych czy uproszczonych formalnościach w przypadku podejmowania drugiego zobowiązania.

 

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni