Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na kształcenie w TAKTO Finanse

Planujesz przebranżowienie, lecz brakuje Ci środków na niezbędne zajęcia dodatkowe, kursy czy specjalistyczne szkolenia? Pożyczka na kształcenie uzupełniające od naszej firmy to doskonałe rozwiązanie wielu problemów finansowych, związanych z przygotowaniem do zmiany zawodu. Dlaczego warto postawić na produkt finansowy firmy TAKTO?

Dlaczego pożyczka na kształcenie to opłacalny wybór?

Inwestycja we własną wiedzę i umiejętności to decyzja, która zawsze przynosi dalekosiężne zyski. Nowe, pożądane na rynku pracy umiejętności zwiększają szanse szybkiego znalezienia atrakcyjnej oferty pracy. Zadanie to często okazuje się trudniejsze niż mogłoby się z początku wydawać. Całkowite przebranżowienie nierzadko wiąże się ze znaczną obniżką dochodów oraz przejściem na stanowiska stażysty bądź praktykanta. Inne firmy wymagają od początkujących pracowników konkretnych umiejętności, popartych stosownym kursem bądź certyfikatem.

Pożyczka na kształcenie od TAKTO Finanse może pomóc Ci osiągnąć założone cele. W sytuacji, gdy Twoja pensja nie pozwala Ci przystąpić do wybranych kursów bądź szkoleń, rozłożona na 42 raty pożyczka od naszej firmy może stanowić najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki niskim ratom i atrakcyjnym warunkom, bez trudu skierujesz swoją karierę zawodową na właściwe tory.

Pożyczka na kształcenie może opiewać nawet na 12 000 zł

Doskonale rozumiemy, że inwestycja w kompetencje zawodowe może okazać się niezwykle kosztowna. To właśnie z tego powodu nasza pożyczka na kształcenie wynosi nawet do 12 000 zł – kwoty, która z pewnością pokryje wiele wymagających i perspektywicznych szkoleń, certyfikatów czy kursów.

Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby udostępnić nasz produkt finansowy jak największej liczbie Klientów. Minimalny próg dochodowy dla pożyczki od TAKTO wynosi zaledwie 500 zł miesięcznie, dzięki czemu mogą ubiegać się o nią osoby o napiętym domowym budżecie. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na produkt finansowy, oferowany na przejrzystych i zrozumiałych zasadach, który pomoże CI osiągnąć sukces na ścieżce zawodowej.

 

 

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni