Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Szybka pożyczka na kursy od TAKTO Finanse

Nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji to najszybszy sposób na zwiększenie swoich dochodów. Wśród zgłaszających się do nas klientów znajdują się zarówno osoby, szukające środków do pomniejszych zajęć doszkalających, jak i takie, które planują całkowite przebranżowienie. Pożyczka na kursy od TAKTO Finanse to inwestycja o wysokiej stopie zwrotu, przynosząca nam szereg dalekosiężnych korzyści.

Pożyczka na kursy odpowiada na potrzeby rynku pracy

Analizy, przeprowadzone w ramach badania Barometr Rynku Pracy wskazują, że aż 61,3% osób, które planują zmienić pracę bądź obawiają się jej utraty, rozważają zdobycie nowych kwalifikacji w zupełnie nowym dla nich zawodzie. Nieustająca robotyzacja i automatyzacja sprawiają, że część z niezbędnych dotychczas zawodów wkracza w sferę recesji. Inne, związane z młodymi, dopiero rozwijającymi się branżami, nieustannie odnotowują brak wystarczającej liczby chętnych.

 

Ekspresowa od pożyczka na kursy TAKTO Finanse to doskonałe rozwiązanie dla klientów planujących zapisać się na pomniejsze warsztaty, takich jak weekendowe szkolenie czy pakiet kilku zajęć, zakończonych egzaminem. To także optymalna propozycja dla osób, które mają w planach gruntowne przebranżowienie, które wymaga np. ukończenia kilku semestrów studiów podyplomowych czy zaocznego kursu, obejmującego kilkanaście tygodni spotkań.

Wybierz ofertę TAKTO Finanse

Błyskawiczna pożyczka pozabankowa od naszej firmy może opiewać na kwotę z przedziału od 1 000 do 12 000 złotych, a całość zobowiązania można rozłożyć na liczbę rat, która będzie odpowiadać możliwościom naszego domowego budżetu. Pożyczka na kursy od TAKTO Finanse może zostać podzielona na okres od 6 do aż 40 płatności – wysokość miesięcznych rat może wynosić zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

 

Już dziś skontaktuj się ze specjalistą finansowym marki TAKTO i przekonaj się, że pożyczka na kursy to inwestycja, która znacząco przybliży Cię do wymarzonej kariery. Nie zwlekaj – działaj. Dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse i odmień swoje życie zawodowe.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni