Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na laptopa

Twój dotychczasowy sprzęt odmówił posłuszeństwa? Wykonujesz zawód, który wymaga od Ciebie inwestycji w wydajne i niezawodne maszyny? Błyskawiczna pożyczka na laptopa od TAKTO Finanse może być rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Oferujemy nawet 12 000 złotych, które będziesz mógł podzielić na okres od 6 do nawet 42 raty, dostosowanych do możliwości domowego budżetu.

Pożyczka na laptopa zapewnia niezbędne narzędzia pracy

Z każdym rokiem lawino rośnie liczba zawodów, które wymagają nieprzerwanego dostępu do komputera i internetu. Ze względu na swą kompaktowe rozmiary i zróżnicowane możliwości laptopy wiodą prym wśród najchętniej wykorzystywanych sprzętów. Na rynku znajdziemy zarówno szeroki wybór urządzeń z niższej półki, dedykowanej do prostych prac biurowych i administracyjnych, jak i wysoce wydajne i nowoczesne urządzenia od topowych producentów, niezbędne m.in. tym osobom, które zawodowo zajmują się obróbką plików wideo czy zdjęć.

Nowy laptop do użytku domowego i nieskomplikowanych prac z pakietem biurowym to zazwyczaj wydatek rzędu od 1 500 – 2 500 zł. Kwota ta może stać się kilkukrotnie wyższa w przypadku konstrukcji wyposażonych w nowoczesne i wydajne podzespoły, których moc wykorzystują zaawansowane programy obliczeniowe czy gry komputerowe. Zaawansowane laptopy gamingowe czy biznesowe są wyceniane od 4 000 złotych w górę, nierzadko osiągając cenę nawet 12 000 złotych. Błyskawiczna pożyczka na laptopa pomoże nam pozyskać środki na niezbędny sprzęt nawet w ciągu jednego dnia roboczego.

Do kogo jest skierowana nasza pożyczka na laptopa?

Pożyczka na laptopa od TAKTO Finanse to oferta dla osób, którym zależy na ekspresowym pozyskaniu brakujących środków – pieniądze na Twoim koncie mogą znaleźć się nawet w kilkanaście minut od przesłania i pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Warto podkreślić również, że klienci TAKTO Finanse dysponują bardzo dużą swobodą w zakresie ustalenia warunków spłaty – elastyczna umowa na czas od 6 do 42 miesiące gwarantuje, że nasza pożyczka na laptopa nie nastręczy Ci żadnych nieprzewidzianych trudności.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni