Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na lato od TAKTO Finanse

Marzysz o przekładanych od dawna wakacjach? Znalazłeś doskonałą ofertę last minute, lecz nie posiadasz wystarczających oszczędności, aby zarezerwować wybrany termin? Pożyczka na lato od naszej firmy znajdzie się na Twoim koncie już w 15 minut, dzięki czemu bez trudu zaplanujesz idealną wycieczkę z rodziną lub przyjaciółmi. Dlaczego warto postawić na naszą ofertę?

Pożyczka na lato może wynosić nawet 12 000 zł

Uwielbiasz spędzać wakacyjne miesiące w tropikalnych krajach, gdzie zawsze świeci słońce? Być może najlepiej wypoczywa Ci się na dzikim szlaku pośród natury? Pożyczka na lato od TAKTO Finanse z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Nasz produkt finansowy może opiewać na kwotę w przedziale od 1000 do 12 000 złotych, które pomogą zrealizować nawet najbardziej kosztowne marzenia.

42 niskie raty zapewnia komfortową spłatę

Chciałbyś udać się w wakacyjną podróż, lecz obawiasz się problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania? Długoterminowa pożyczka na lato naszej firmy to gwarancja niskich, komfortowych rat, które z pewnością nie odbiją się negatywnie na Twoim domowym budżecie. Wysokość miesięcznej raty naszego produktu finansowego zaczyna się już od 56 złotych.

Pożyczka na lato to oferta nie tylko na wakacje

Jeśli planujesz wykorzystać wakacyjny urlop do przeprowadzenia dawno odkładanego remontu lub wybrania się na dodatkowy kurs, pożyczka na lato od TAKTO Finanse pomoże Ci w osiągnięciu założonego celu. Zapewniamy minimum formalności i rozpatrzenie wniosku już w 15 minut od jego otrzymania.

Nasz produkt finansowy jest dostępny dla każdej osoby nieposiadającej negatywnych wpisów w biurach informacji kredytowych i osiągających miesięczny dochód w wysokości 500 złotych miesięcznie. Stawiamy na transparentność – nasza umowa jest pozbawiona ukrytych kosztów i niejasnych zapisów. Jesteśmy zrzeszeni w Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i przestrzegamy ustalonych Zasad Dobrych Praktyk. Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że wymarzona pożyczka na lato może zarówno tania, jak i bezpieczna.

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni