Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na lodówkę

Awaria lodówki zawsze jest przykrą niespodzianką. Możemy nie być przygotowani na nagły wydatek i stanąć przed dylematem, skąd wziąć potrzebne środki. Co zrobić w sytuacji, gdy zepsuty sprzęt trzeba naprawić albo wymienić na nowy? Dobrym rozwiązaniem może być pożyczka na lodówkę udzielana przez instytucje pozabankowe. Ubieganie się o pieniądze nie wymaga skomplikowanych formalności, a wybrana kwota szybko podreparuje domowy budżet.

Pożyczka na lodówkę pomaga zrealizować nieprzewidziany zakup

Chcesz wymienić starą lodówkę na nowocześniejszą? Potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania żywności? A może chcesz wyposażyć kuchnię w energooszczędne urządzenie z automatyczną kostkarką do lodu? W każdym przypadku pożyczka na lodówkę pomoże Ci sfinansować zakup sprzętu, którego potrzebujesz. Spłatę pożyczki rozłożysz na dogodne raty dostosowane do swoich finansowych możliwości.

Pożyczka na lodówkę zapewni także środki na zakup praktycznego prezentu dla nowożeńców czy na rocznicę ślubu. Sprzęt AGD to doskonały podarunek również dla bliskich osób meblujących nowe mieszkanie. Aby zyskać kwotę potrzebną do nabycia nowoczesnego modelu urządzenia, warto wnioskować o pożyczkę na lodówkę. Uzyskane środki można przeznaczyć także na zakupy w trakcie posezonowych wyprzedaży. Pożyczka na lodówkę pomoże Ci sfinansować kupno nowego urządzenia w atrakcyjnej cenie.

Pożyczka na raty dostosowana do Twoich potrzeb

W TAKTO Finanse możesz ubiegać się o kwotę od 1 000 do 12 000 złotych i przeznaczyć uzyskane środki na dowolny cel. Spłatę zobowiązania podzielisz na niskie miesięczne raty pasujące do Twoich finansowych możliwości. Nie musisz obawiać się konieczności szybkiego zwrotu środków jak w przypadku chwilówki. Pożyczka ratalna charakteryzuje się znacznie dłuższym okresem spłaty, co pozwala na bezstresowe uregulowanie zobowiązania nawet w przypadku osób o niższych dochodach.

Podchodzimy elastyczniej do oceny zdolności kredytowej niż banki. Akceptujemy różne źródła dochodów i nie wymagamy zaświadczeń od pracodawców. O tanią i szybką pożyczkę na raty w TAKTO Finanse możesz wnioskować przez internet lub telefon.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni