Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na łóżko to inwestycja w Twoje zdrowie

„Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz” – ta ponadczasowa maksyma, oznaczająca odpowiedzialność za swoje działania, ma również bardziej przyziemne znaczenie. Wysokiej jakości łóżko jest bez wątpienia jednym z najważniejszych mebli w domu, mającym kluczowy wpływ na komfort naszego codziennego życia. Pozabankowa pożyczka na łóżko to inwestycja, która zaprocentuje nam wieloma latami prawidłowego snu i komfortowego wypoczynku.

Pożyczka na łóżko poprawi jakość codziennego życia

Przyjmuje się, że sen pochłania nawet 1/3 naszego życia. Sugerowane 7-8 godzin snu to okres prawidłowego „ładowania baterii”, którego nie zastąpią nam żadne wytworzone przez człowieka suplementy. Odpowiednia ilość snu poprawia naszą koncentrację, samopoczucie, a nawet wygląd – to bez wątpienia jedna z najskuteczniejszych „kuracji”, jaką możemy zaserwować zarówno względem ciała, jak i umysłu.

Należy podkreślić jednak, że terapeutyczne działanie snu jest najskuteczniejsze wtedy, gdy odbywa się on w sprzyjających warunkach. Jego jakość zależy zarówno od czynników, na które nie mamy wpływu (jak natężenia hałasu czy światła), jak i aspektów znajdujących się w naszym zasięgu, takich jak dobór odpowiedniego materaca. Szybka pożyczka na łóżko to inwestycja, która błyskawicznie wpłynie na komfort naszego wypoczynku.

Pożyczka na łóżko – na co ją przeznaczyć?

Błyskawiczna pożyczka na łóżko może być przeznaczona na dowolny cel. Rozważając dostępne na rynku propozycje, warto pochylić się przede wszystkim nad modelami, które składają się z oddzielnego stelaża i materaca. Rozwiązanie to sprawi, że łatwiej będzie nam dopasować twardość łóżka do naszych preferencji – w przypadku jego stopniowego zużycia nie będziemy zmuszeni wymienić całego łóżka.

Pożyczka na łóżko od TAKTO Finanse to produkt, który może opiewać na kwotę od 1 000 do aż 12 000 złotych. Zobowiązanie to dzieli się na okres od 6 do aż 42 raty, które doskonale wpasują się w każdy domowy budżet. Już dziś zapoznaj się z kalkulatorem pożyczkowym naszej firmy i dołącz do zadowolonych klientów TAKTO Finanse.


brak ocen  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni