Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na meble

Przygotowujesz się do prac wykończeniowych w mieszkaniu w stanie surowym? Być może chcesz przeprowadzić przekładany od dawna remont? Ekspresowa pożyczka na meble z TAKTO Finanse to rozwiązanie, którego szukasz.

Szybka pożyczka na meble ułatwia realizację planów

Nawet szybki i pozornie niedrogi remont może zaskoczyć nas szeregiem nieprzewidzianych wydatków. Ze względu na regularnie rosnące ceny materiałów budowlanych oraz niedawny boom mieszkaniowy, zakłady meblarskie i stolarskie przeżywają prawdziwe oblężenie – wiele osób przekonuje się, że uzbierane dotychczas środki na remont przestały być wystarczające.

Pożyczka na meble to rozwiązanie, które może okazać się szczególnie pomocne w sytuacji, gdy dodatkowe środki finansowe będą nam potrzebne natychmiast – rozpatrzenie złożonego wniosku i przelew środków na wskazane konto bankowe może zająć zaledwie kilkanaście minut. Dzięki tak szybkiemu procesowi rozpatrywania wniosków będziemy mogli błyskawicznie uiścić umówioną zaliczkę czy kupić meble w promocyjnej cenie, będące końcówką danej serii.

Pożyczka na meble z TAKTO – poznaj naszą ofertę

Nasza pożyczka na meble może opiewać na dowolną kwotę z zakresu od 1000 do 12 000 złotych. Kwota ta pozwoli błyskawicznie pokryć zarówno pomniejsze, jak i bardziej problematyczne wydatki, które ciężko byłoby nam pokryć z bieżących oszczędności.

Warto podkreślić również, że oferowana przez nas pożyczka na meble może opiewać na dowolny okres wynoszący pomiędzy 6 a 40 miesiącami. Rozwiązanie to pozwala dopasować wysokość raty do naszego wynagrodzenia, dzięki czemu terminowe uregulowanie zobowiązania nie będzie nastręczać nam żadnych niespodziewanych trudności, nie zwiększając przy tym ryzyka pojawienia się tzw. spirali długów – sytuacji, w której spłata jednego zobowiązania wymaga od nas podjęcia kolejnej pożyczki.

Pożyczka na meble z firmą TAKTO Finanse to oferta, która pomoże Ci spełnić marzenia o pięknych i eleganckich wnętrzach swojego domu. Już dziś skontaktuj się z naszymi doradcami finansowymi i dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy.  


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni