Szanowni Państwo,

Z dniem 15.02.2023 r., Takto zakończyło przyjmowanie wniosków pożyczkowych.

Obsługa klientów spłacających swoje zobowiązania pozostaje bez zmian. Wszystkich Klientów posiadających aktywną pożyczkę TAKTO zapraszamy do Panelu Klienta, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualne informacje o swoim zobowiązaniu.
Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

* Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Pożyczka na mikołajki 2021

Mikołajki to tradycja uwielbiana przez wszystkich bez względu na wiek. Obdarowujemy się wówczas mniejszymi i większymi upominkami, wprawiając się w świąteczny nastrój. Dzień Świętego Mikołaja jest szczególnie ważny dla dzieci, które ze zniecierpliwieniem wypatrują podarunków pod poduszką.

Chcesz podarować swoim bliskim piękne prezenty, ale obawiasz się, że Twój budżet może nie podołać większym wydatkom? Świetnym rozwiązaniem okaże się pożyczka na mikołajki 2021. Dzięki dodatkowym środkom podreparujesz swój budżet i kupisz ukochanym osobom coś wyjątkowego.

Chcesz kupić drobne upominki czy ekskluzywne i kosztowne prezenty? Pożyczka na mikołajki może wynosić od 1000 do 12 000 złotych, co z pewnością pomoże Ci zrealizować wszystkie zakupowe plany. Spłatę zobowiązania rozłożysz raty – nie musisz stresować się koniecznością szybkiego zorganizowania dużej kwoty.

Pożyczka na mikołajki pomoże Ci sfinansować prezenty wręczane 6 grudnia albo zasili Twój budżet na świąteczne przygotowania. Możesz uzyskać większą kwotę i nie martwić się tym, czy wystarczy pieniędzy na organizację świąt Bożego Narodzenia.

 

Szybka pożyczka pozabankowa przez internet

Jeżeli potrzebujesz wsparcia dla domowego budżetu albo środków na zakupy, skorzystaj z łatwo dostępnej pożyczki pozabankowej. Możesz pożyczyć nawet 12 000 zł i rozłożyć spłatę zobowiązania na 40 niskich miesięcznych rat. Oferta TAKTO Finanse jest na tyle elastyczna, że łatwo dostosujesz ją do swoich potrzeb i dochodów. Niezależnie od tego, czy spodziewasz się sporych wydatków, czy chcesz pozwolić sobie na małe przyjemności, możesz wnioskować o dodatkowe środki bez wychodzenia z domu.

Przygotuj dowód osobisty, wypełnij krótki formularz i zaczekaj na decyzję. Po dopełnieniu wszystkich formalności środki mogą zasilić Twoje konto nawet w 15 minut. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego zabezpieczamy ich dane i weryfikujemy każdy wniosek, korzystając z BIK. Jako odpowiedzialny pożyczkodawca udzielamy finansowania dostosowanego do możliwości pożyczkobiorców, aby z łatwością poradzili sobie ze spłatą zobowiązania.

 

 


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni