Hit wśród pożyczek - Takto Finanse Weź pożyczkę online i otrzymaj online

Ile chcesz pożyczyć: 

1 000
3 500
6 000
9 500
12 000   

Na jak długo: rat

6 rat
12 rat
20 rat
27 rat
33 rat
42 raty
Wysokość Twojej
miesięcznej raty

WEŹ POŻYCZKĘ * Kalkulator służy do symulacji raty pożyczki i nie jest elementem oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Podane wartości mają charakter orientacyjny.

Poczuj wiatr we włosach z pożyczką na motocykl

Letni sezon w pełni, a wraz z nim przyszedł czas na podróże jednośladami. Turystyka motocyklowa z roku na rok gromadzi coraz więcej fanów. Nic w tym dziwnego – przejażdżka motorem poprawia samopoczucie, obniża poziom stresu i zwiększa koncentrację. Ale co zrobić, jeśli nie stać nas na zakup wymarzonego sprzętu lub nasz pojazd się zepsuł? Z pomocą przychodzi pożyczka na motocykl.

Pożyczka na motocykl – kiedy może okazać się przydatna?

Aby jazda jednośladem była przyjemna, a przede wszystkim w pełni bezpieczna, warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Stawiając na dodatki renomowanych firm, możemy mieć pewność, że posłużą nam przez długie lata, a dodatkowo często wyglądają znacznie bardziej stylowo. Z pożyczką na motocykl możesz zdecydować się na pełen ekwipunek z najlepszej jakości materiałów, przydadzą się:

Planujesz wyprawę motorową, ale Twój pojazd nie jest sprawny? Pożyczka na motocykl może okazać się również nieodzowną pomocą, jeśli nasz jednoślad potrzebuje przeglądu przed sezonem lub nagle doznał awarii.

Bezpieczna i szybka pożyczka na motocykl od TAKTO Finanse

Bez względu na to, czy dopiero kompletujesz potrzebny sprzęt, czy może potrzebujesz zastrzyku gotówki na naprawę pojazdu – pożyczka na motocykl spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy finansowanie w wysokości do 12 tysięcy złotych, które podzielimy na 40 niewielkich rat. Długi okres spłaty zapewnia bezpieczeństwo finansowe w przyszłych miesiącach. Warto podkreślić, że jesteśmy firmą działającą zgodnie z Zasadami, a naszą wiarygodność potwierdza certyfikat audytu etycznego.

Już dziś wypełnij wniosek online i ciesz się z pożyczki na motocykl nawet w 15 minut po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej.


Ocena: 5.0/5 ( 1 głosów)  

Jak otrzymać
naszą pożyczkę?

Wybierz kwotę<br/>i okres pożyczki
1

Wybierz kwotę
i okres pożyczki

Wypełnij wniosek online <br/> lub zamów rozmowę <br/> z konsultantem<br/>
2

Wypełnij wniosek online
lub zamów rozmowę
z konsultantem

Otrzymaj pieniądze<br/>na konto
3

Otrzymaj pieniądze
na konto

Jedna z lepszych pożyczek jakie miałam. Dzięki długiemu terminowi spłaty nie musiałam się martwić, że nie dam rady oddać. Poza tym potrzebowałam całkiem dużej kwoty, a inne firmy oferowały 1000 zł.

Amelia z Sosnowca
Polecam. Szybka decyzja. Po przesłaniu dokumentów pieniądze na koncie w godzinę.

Maciek z Warszawy
Spłaciłem u nich już 2 pożyczki, jeśli kiedyś będę potrzebował pieniędzy to pewnie jeszcze raz skorzystam.

Janusz z Łodzi

Wygodna pożyczka

przez internet lub telefon

TAKTO sadzi drzewa!

Angażujemy się w ochronę naszego środowiska i co miesiąc przeznaczamy środki na sadzenie drzew – zobacz, ile ich już posadziliśmy:

taktofinanse sadzi drzewa
FACEBOOK ZADZWOŃ

Jesteśmy wiarygodni